2_900x300_16-11-2016.png

W ciągu pierwszych miesięcy życia maluch przewijany jest średnio 8 razy dziennie, a niekiedy nawet częściej. Dlatego czynność ta wymaga dobrej organizacji, także miejsca, w którym zmieniamy pieluchę. W tym przypadku idealnie sprawdzą się przewijaki Ceba Baby. Wykonane z najwyższej jakości folii nie podrażniają delikatnej skóry dziecka, a przy tym są estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Dla komfortu rodziców zaprojektowane zostały w kilku wariantach, tak aby pasowały do różnorodnych potrzeb oraz przestrzeni, jaką dysponują młodzi rodzice. Jedną z opcji są nadstawki, czyli przewijaki na łóżeczko, usztywnione deską i wyposażone w nóżki zapobiegające przesuwaniu. Dostępne są one z zagłówkiem i bez zagłówka, oraz w dwóch rozmiarach:  krótka (50x70 cm) i długa (50x80 cm). Ten typ polecany jest w przypadku, kiedy nie ma możliwości ustawienia przewijaka na szafce, ani wydzielenia osobnego miejsca do przewijania. Natomiast w przypadku, gdy takie miejsce zostanie wygospodarowane dobrym rozwiązaniem będą tapicerki. Przewijaki miękkie przeznaczone do położenia właśnie na komodzie lub innej stabilnej powierzchni (nie można ich ułożyć na łóżeczku). W ofercie Ceba Baby tapicerki dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy z nich, to tapicerki profilowane - dostępne w wersji z zagłówkiem i bez zagłówka. Drugi, to tapicerki miękkie - wypełnione włókniną wysokopuszystą. Różne ich rozmiary oraz grafika pozwolą na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i upodobań nawet najbardziej wymagających rodziców.

Przewijaki