Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_3609143_900x300.png

Ciąża to czas przywilejów, ale też wielu wyrzeczeń. Wiele z nich dotyczy żywienia. Warto powiedzieć wprost, jakich produktów należy unikać i dlaczego.

Słodzone napoje gazowane – spożywane w dużych ilościach podrażniają układ pokarmowy, śluzówkę żołądka, duża ilość cukru w napojach, również wpływa niekorzystnie na dziecko.
Napoje z kofeiną – kofeina wypłukuje witaminy z grupy B, witaminę C, wapń, potas, ponadto powoduje wzrost ciśnienia tętniczego krwi.
Słodycze- nadmierna ilość może spowodować zahamowanie prawidłowego rozwoju dziecka (masy ciała).
Wędliny i wędzone ryby – wędzone produkty są rakotwórcze, więc nawet nie będąc w ciąży należy ograniczyć ich spożycie.
Sery pleśniowe – Większość tego typu produktów jest potencjalnym źródłem listerii. Są to bakterie, które wywołują listeriozę, która może prowadzić do poważnych schorzeń
Żywność przetworzona (z niewiadomego pochodzenia) - niektóre składniki tego typu żywności mogą wyrządzić spore szkody w organizmie matki i dziecka. Dlatego podczas ciąży zwracajmy szczególną uwagę na pochodzenie niektórych artykułów spożywczych, gdyż mogą one powodować na przykład zatrucia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale