Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP onlineZapraszamy na bezpłatne zajęcia Szkoły Rodzenia CMP prowadzone przez położną na żywo (video live) przy wykorzystaniu platformy do wideo połączeń.


Tylko w naszej Szkole Rodzenia ONLINE otrzymasz:

Rabaty
-> 15% rabatu na wszystkie Szumisie

-> 20% rabatu na wszystkie produkty Jukki.

Są to rabaty specjalne przygotowane tylko dla uczestniczek Szkoły Rodzenia CMP.

Edukację
-> na żywo edukujemy i pomagamy przyszłym rodzicom w przygotowaniu się do nowych zadań związanych z opieką nad dzieckiem
-> na czacie, na bieżąco możesz zadawać pytania położnej na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące ciąży, porodu, laktacji, czy opieki nad noworodkiem
-> twój partner jest zawsze mile widziany. Usiądźcie razem wygodnie i korzystajcie z fachowej wiedzy przekazanej przez profesjonalny personel medyczny
Stały kontakt
-> z nami nie stracisz żadnych zajęć. Jeżeli nie będziesz mogła uczestniczyć w spotkaniu, napisz do nas, a ustalimy najbliższy możliwy termin odrobienia zajęć
-> spotykamy się codziennie przez 5 dni (od poniedziałku do piątku) w godzinach 17.00 – 20.00. To łącznie 15 godzin szkolenia dla przyszłych rodziców, którzy mają potrzebę zdobywania wiedzy, rozwijania się i udoskonalenia swoich wrodzonych umiejętności w kontakcie z dzieckiem
-> po zakończonym kursie wyślemy do Ciebie mailem prezentacje omawiane z położną wraz z filmami pokazującymi jak prawidłowo podnieść, wykąpać czy ubrać noworodka oraz specjalne kody rabatowe na zakup Szumisi i produktów Jukki ze zniżką.

 


Zajęcia poprowadzi Agnieszka Popławska Topor, której przygoda z „położnictwem” trwa ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na sali porodowej, oddziałach położniczych, noworodkowych. Swoją wiedze aktualizuje stale uczestnicząc w licznych konferencjach zawodowych, szkoleniach oraz kursach. Od ponad 4 lat na co dzień spotyka się z ciężarnymi i młodymi mamami prowadząc edukację przedporodową, jak i wizyty patronażowe. Prywatnie mama dwóch chłopców.


Na zajęcia zapraszamy ciężarne, które:

• są zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,
lub rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym na terenie m.st. Warszawy,
lub mają zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w ośrodku pomocy społecznej, z którymi Urząd Miasta podpisał właściwą umowę.
Kurs jest refundowany przez Miasto Stołeczne Warszawa dla osób, które spełnią choć jeden z czterech podanych powyżej warunków. Obejmuje 5 spotkań, każde po 3 godziny. Widzimy się codziennie od poniedziałku do piątku w godz 17.00-20.00. Omawiane bloki tematyczne: 1. Zwiastuny porodu, 2. Poród, 3. Połóg 4. Noworodek5. Laktacja.

Zapraszamy do zapisów:

Bezpłatny Kurs Online
Lokalizacja Termin rozpoczęcia kursów
(pierwsze spotkanie)
Spotkania Zapisy

 

ChromaStock_45770545_900x300.png


Panie które nie spełniają powyższych kryteriów m.st. Warszawa, a są Pacjentkami CMP również zapraszamy na bezpłatne zajęcia Szkoły Rodzenia ONLINE.

Wystarczy mieć:
- złożoną deklarację Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ w dowolnym oddziale CMP
- lub posiadać wykupiony pakiet ciąża lub moduł ciąża w CMP

Jeżeli nie ma Pani jeszcze złożonej deklaracji Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ w CMP, można ją teraz złożyć online bez wychodzenia z domu. Złożenie deklaracji POZ nigdy nie było tak proste! Cztery proste kroki dzielą Cię od korzystania z usług Centrum Medycznego CMP bezpłatnie! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Dzięki złożonej deklaracji POZ w CMP możesz skorzystać z:
- bezpłatnych konsultacji z pediatrą, internistą, lekarzem rodzinnym oraz położną i pielęgniarką,
- wizyty patronażowej położnej po porodzie,
- badań laboratoryjnych oraz USG czy RTG,
- dostępu do sieci oddziałów CMP – Centrum Medyczne CMP to 14 przychodni mieszczących się w Warszawie i okolicy,
- dostępu do ponad 533 lekarzy specjalistów,
- możliwości zakupu pakietów ze zniżką.

Prosimy o złożenie deklaracji POZ minimum na położną w ramach NFZ, przed pierwszymi zajęciami Szkoły Rodzenia prowadzonej online.

 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale