Blisko pacjentów i w życzliwej atmosferze - to dewiza, którą kierują się przychodnie sieci CMP, firmy rodzinnej i profesjonalnej. Działające w wielu dzielnicach Warszawy i w miejscowościach podwarszawskich, placówki oferują usługi całym rodzinom i pracownikom. Placówki CMP znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko węzłów komunikacyjnych.

Centrum Medyczne CMP, to marka obecna na rynku usług medycznych od 2002 roku. To przede wszystkim rodzinna tradycja i profesjonalizm usług.

Misją Centrum Medycznego CMP jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Misję realizujemy poprzez ciągły rozwój kompetencji, rozbudowę sieci oddziałów, współpracę między prywatnym i publicznym sektorem opieki zdrowotnej, jak również poprzez upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej.

Dla wygody pacjentów CMP świadczy również usługi online w ramach modułów: umawianie wizyt, dostępu do zaleceń po wizycie, zamawiania recept, samodzielnej rejestracji w oddziałach, a także odbioru wyników badań laboratoryjnych.

Obecnie Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć oddziałów medycznych – 14 oddziałów własnych na terenie Warszawy i okolic. CMP współpracuje z 533 lekarzami. Świadczy usługi z zakresu alergologii, chirurgii, dermatologii, diabetologii, dietetyki, endokrynologii, fizykoterapii, gastroenterologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, logopedii, medycyny pracy, neurologii, okulistyki, pediatrii, psychologii i psychiatrii, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii. CMP jako wiodąca przychodnia na terenie powiatu piaseczyńskiego oferuje również zabiegi z zakresu: operacje zaćmy, zabiegi endoskopowe, kolonoskopia, skleroterapia żylaków odbytu (bezbolesna metoda leczenia hemoroidów).

W Centrum Medycznym CMP świadczymy usługi w ramach opieki abonamentowej dla osób indywidualnych, w ramach wykupionych ubezpieczeń w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, w ramach pakietów medycznych wykupionych przez pracodawców, a także w ramach bezpłatnej podstawowej opieki medycznej (NFZ).

Wszelkie informacje na temat naszych usług można uzyskać pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz na stronie internetowej https://cmp.med.pl.