Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia- piaseczno- warszawa- centrum medyczne cmp

Jak poradzić sobie z brzuchem po ciąży? Nie ma na to jednej odpowiedzi i sposobu, bo brzuch brzuchowi nierówny, a na każdy problem jest inne rozwiązanie. Co prawda powrót do figury sprzed ciąży nie jest łatwy, ale można ją odzyskać pamiętając, jakie możliwości daje współczesna medycyna i kosmetologia. Zabiegi proponowane w Klinikach La Perla potrafią z powodzeniem doprowadzić skórę i obwody do przedciążowej kondycji.

Szacuje się, że rozstępy pojawiają się u 90% kobiet w ciąży. Zarówno zapobieganie, jak i walka z nimi nie należą do najłatwiejszych. W ciąży występują na skutek rozciągania skóry na brzuchu wraz z jego powiększaniem się. Winny temu  jest kortyzol, hormon, którego stężenie w czasie ciąży wzrasta kilkukrotnie upośledzając tym samym pracę fibroblastów odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Nagły wzrost wagi, zmiany hormonalne i uwarunkowania genetyczne są głównymi przyczynami pojawienia się rozstępów. A jakie są najlepsze metody na pozbycie się ich? Całkowite pozbycie się rozstępów jest niemożliwe, można jednak ten problem zminimalizować.
Najskuteczniej na rozstępy, także te, które zmieniły już swoją postać ze świeżych czerwonych na białe, działa laser. Wielofunkcyjne urządzenie Alma Harmony XL jest wyposażone w specjalną głowicę do usuwania blizn i rozstępów, pozwala ona na wykonanie zabiegu z wysoką skutecznością, w znacznie krótszym czasie, ułatwia również gojenie się leczonej powierzchni i powoduje przebudowę kolagenu. Na świeże, czerwone rozstępy, kosmetolog Kliniki La Perla – Klaudia Butkiewicz poleca mało inwazyjny zabieg karboksyterapii, która polega na podskórnym podaniu CO2 w wyniku czego poprawie ulega mikrokrążenie, tkanki zostają dotlenione i odżywione, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu. Po zabiegu, kolagen jest efektywnie stymulowany jeszcze przez kilka miesięcy, dlatego poprawę elastyczności skóry osiąga się w przeciągu pół roku od jego wykonania. Doskonale sprawdzi się także rewitalizacja skóry, zarówno w formie mezoterapii, jak i zyskujący na popularności „wampirzy lifting”. Wszystkie te zabiegi idealne będą także do zredukowania blizny po cesarskim cięciu.

Więcej informacji o Klinice La Perla: www.klinikalaperla.pl
Zapisy pod nr tel.: 784 066 278

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale