Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_18433697_900x300.png

Pierwsza wizyta noworodka w przychodni może budzić twoje obawy. Po pierwsze, jaką przychodnię wybrać? Po drugie, kiedy trzeba pójść z dzieckiem na pierwszą wizytę? No i wreszcie po trzecie, jak się do niej dobrze przygotować? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Pacjentów nie obowiązuje rejonizacja, więc to od rodziców zależy, gdzie będzie leczone ich niemowlę. Przed skończeniem przez dziecko czterech tygodni życia powinniście dokonać wyboru przychodni. Jeśli zrobicie to później, nie przyjdzie do was położna i pediatra (wizyty odbywają się w pierwszym miesiącu życia dziecka). Wybór przychodni możecie zgłosić telefonicznie, a położna podczas wizyty patronażowej wypełni z wami deklarację. Jednak w niektórych przychodniach deklarację trzeba złożyć osobiście wcześniej. Wtedy może to zrobić tata dziecka (zapytajcie, jakie dokumenty powinien ze sobą przynieść). Możesz zapisać dziecko do przychodni państwowej lub prywatnej (niepaństwowe placówki, które podpisały umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, będą przyjmowały dziecko bezpłatnie, nie będziesz także płacić za obowiązkowe szczepienia). O opinię na temat przychodni możesz poprosić ginekologa jeszcze przed porodem albo zapytać przyjaciółki. Na pewno polecą ci zaufanych lekarzy.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale