900x300_pom.png

Mycie, przewijanie i ubieranie - to czynności, które w ciągu dnia młodzi rodzice wykonują przynajmniej po kilka razy. Na szczęście są rzeczy, które je ułatwiają i sprawiają, że obowiązki te stają się przyjemnością. Przykładem tego są zestawy pielęgnacyjne.

Kąpiele, przewijanie – to codzienne czynności, które są doskonałą okazją do budowania relacji rodziców z maleństwem. Wzmacniają więź między nimi. Istotne jednak, aby w ich trakcie być maksymalnie zorganizowanym i spokojnym, a wszystkie niezbędne rzeczy mieć w zasięgu ręki. Z pewnością pomoże nam w tym zestaw pielęgnacyjny Ceba Baby, czyli praktyczne połączenie wanienki, przewijaka i miejsca na przechowywanie kosmetyków dla dziecka. Kąpiele, przewijanie – to codzienne czynności, które są doskonałą okazją do budowania relacji rodziców z maleństwem. Wzmacniają więź między nimi. Istotne jednak, aby w ich trakcie być maksymalnie zorganizowanym i spokojnym, a wszystkie niezbędne rzeczy mieć w zasięgu ręki. Z pewnością pomoże nam w tym zestaw pielęgnacyjny Ceba Baby, czyli praktyczne połączenie wanienki, przewijaka i miejsca na przechowywanie kosmetyków dla dziecka. Stabilna konstrukcja i wygodne w obsłudze elementy sprawiają, że codzienna kąpiel i przewijanie, staną się prawdziwą przyjemnością zarówno dla dorosłego, jak i niemowlaka. Tym bardziej, że po zakończonej kąpieli wystarczy jednym ruchem nasunąć przewijak na wanienkę. Ręcznik, kosmetyki i pieluszki są już w zasięgu ręki – w wygodnych półeczkach. Do tego dzięki specjalnemu wężykowi do odprowadzania wody, nie ma potrzeby dźwigania wanienki - co dla młodej mamy ma ogromne znaczenie. Dużą wygodą są też kółeczka wyposażone w hamulce. Ułatwia to przestawianie zestawu oraz zabezpiecza go przed jego przypadkowym przesunięciem. Warto też podkreślić, że wszystkie jego elementy wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości i przyjaznych dla skóry maluszka. Stabilna konstrukcja i wygodne w obsłudze elementy sprawiają, że codzienna kąpiel i przewijanie, staną się prawdziwą przyjemnością zarówno dla dorosłego, jak i niemowlaka.

Więcej o zestawach pielęgnacyjnych Susie oraz Laura od Ceba Baby, czyli połączeniu wanienki, przewijaka oraz miejsca na dziecięce kosmetyki, można znaleźć na http://cebababy.pl/produkty/zestawy-pielegnacyjne.

Zestaw pielęgnacyjny Susie Ceba Baby
(wys./dł./głęb.)