Droga Mamo,

jeżeli zastanawiasz się czy warto zapisać się do szkoły rodzenia, którą szkołę wybrać i ile to kosztuje – nie musisz się tym więcej martwić. Szkoła rodzenia Centrum Medycznego CMP to:

• źródło fachowej wiedzy przekazanej przez profesjonalny personel medyczny
  • to edukacja i pomoc przyszłym rodzicom w przygotowaniu się do nowych zadań związanych z opieką nad dzieckiem
  • to odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące ciąży, porodu, laktacji, opieki nad noworodkiem
  • to bezpośrednia komunikacja z przyszłymi rodzicami, którzy mają potrzebę zdobywania wiedzy, rozwijania się, doskonalenia swoich umiejętności
  • to 13 różnych lokalizacji do wyboru: https://szkolarodzenia.cmp.med.pl/lokalizacje

Zapisz się już dziś na nasze BEZPŁATNE zajęcia. Dla kursantek (uczestniczek szkoły rodzenia) przygotowaliśmy prezent – Kartę Rabatową ze zniżką 50 zł na konsultacje medyczne w Centrum Medycznym CMP.

Przyjdź do nas, a na pierwszych zajęciach otrzymasz od położnej ulotkę – do wymiany na Kartę Rabatową 50 zł (do wykorzystania w warszawskich oddziałach CMP).

Czas trwania akcji promocyjnej ograniczony.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem akcji „Prezent dla Ciebie – Szkoła Rodzenia”.