Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Kupując biustonosz zwykle zwracamy uwagę na kolor, czy fason, zapominając często o jego funkcjonalności. Dla kobiet karmiących, dobrze dobrany biustonosz jest bardzo ważny.
Każdy element, tak jak na przykład ramiączka, muszą dać maksymalny komfort użytkowania. W doborze ramiączek decydująca jest ich szerokość. Przy większym biuście ramiączka powinny być szersze, lub dodatkowo podszyte.

Coraz więcej sklepów oferuje pomoc Brafitterek, które dzięki swojej wiedzy, pomogą dobrać idealny biustonosz dopasowany do sylwetki. Jak wiadomo, źle dobrany biustonosz, jest jak źle dobrane burty, im dłużej będziemy używać złego biustonosza, tym gorzej dla naszego zdrowia. Jest to szczególnie ważne dla kobiet karmiących, których biust, pod wpływem produkowanego pokarmu, zwiększa swoją objętość. Piersi tracąc podparcie zaczynają być bardziej obwisłe. W prawidłowo dobranym staniku obwód stanika ma być taki sam z tyłu jak i z przodu. Aby dobrze zbadać rozmiar miseczki należy zmierzyć obwód biustu na wysokości brodawek, można to zrobić w staniku i bez, ale bod uwagę weźmy większy wynik. Rezultaty pomiary, należy sprawdzić w odpowiednich tabelach, gdzie uzyskamy odpowiedź, na temat rozmiarów naszej miseczki, co znacznie ułatwia dobór odpowiedniego stanika.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale