Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ciąża to czas, w którym młoda mama musi uporać się z wieloma nowymi problemami, ale też przyswoić sobie wiele nowych informacji. Postaramy się zatem odpowiedzieć na kilka pytań najczęściej zadawanych przez kobiety w ciąży.

Czy uprawianie seksu w ciąży jest bezpieczne dla dziecka?
Eksperci są zgodni. Niezależnie od stopnia zaawansowania ciąży, seks jest bezpieczny, i tylko jeśli sprawia przyjemność obojgu partnerom nie trzeba się obawiać.

Jaki wpływ na dziecko ma palenie papierosów przez matkę ?Według najnowszych badań tytoń hamuje wzrost dziecka. Najpewniej przyczyną jest fakt, że młody organizm jest zatruwany przez tlenek węgla. Wyliczono, że z każdym papierosem, dziecko przyswaja do swojego organizmu około 4 tysięcy trujących substancji. Dzieje się to kosztem czystego tlenu. Mamo pamiętaj: każdy papieros to zwiększenie ryzyka chorób u dziecka!!

Czy leczenie zębów w ciąży jest zakazane?Jest to mit, który tak naprawdę szkodzi. Sytuacja jest wręcz odwrotna. Nieleczone zęby mogą być źródłem infekcji, która naraża także dziecko. Kobieta powinna dołożyć wszelkich starań, aby  wyleczyć wszystkie zęby.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale