Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11856503_900x300.png

Kobieta ciężarna powinna w szczególny sposób dbać o zdrowie żywienie. Spożywane przez nią produkty powinny być nie tylko zdrowe, ale i pełnowartościowe. Stąd zalecenie, by dieta przyszłej mamy była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Co to znaczy?

Powinna uwzględniać wszystkie grupy produktów spożywczych - zboże, nabiał, mięso, ryby, jaja, tłuszcze oraz warzywa i owoce. Dobrze, by produkty zbożowe pochodziły z pełnego przemiału. Chleb razowy, płatki owsiane czy kasza zawierają znacznie więcej składników odżywczych niż wysoko przetworzone produkty zbożowe. Niezastąpionym źródłem wapnia jest mleko oraz jego przetwory. Warto jednak wiedzieć, że popularne owocowe serki i jogurty zawierają więcej cukru niż wapnia. Dietetycy uważają, że najlepiej jest zrezygnować ze spożywania tego typu produktów mlecznych. Znacznie zdrowsze są kefiry, maślanki i jogurty naturalne (bez dodatku cukru).

Niezwykle ważną pozycją w menu kobiety ciężarnej są ryby. Kobiety, które spodziewają się dziecka powinny sięgać po nie przynajmniej dwa razy w tygodniu. A to dlatego, że ryby i owoce morza obfitują w kwasy tłuszczowe Omega-3, które to niezwykle korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Pamiętajmy, że kwasy Omega-3 znajdziemy również w olejach roślinnych, np. lnianym czy rzepakowym.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale