Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

Wszyscy wiemy, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć...szczególnie jest to ważne w przypadku dzieci. Każdy rodzic marzy o tym, by jego dziecko było zdrowe, dlatego warto odpowiednio wcześnie wykonać kilka profilaktycznych badań. Tego typu badaniem jest USG bioderek.

Po co się je wykonuje?
Celem badania USG bioder niemowlęcia jest wczesne rozpoznanie (w pierwszych tygodniach po narodzeniu) wrodzonej dysplazji stawów biodrowych u dziecka. Dysplazja stawów biodrowych to wrodzone zniekształcenie, polegające na niedorozwoju i wzajemnym nieprzystosowaniu panewki znajdującej się w miednicy i bliższego końca kości udowej. Badanie pozwala określić ewentualny stopień nasilenia wady. Badanie powinno być wykonywane u noworodków (w pierwszym miesiącu życia), ponieważ wczesne wykrycie wady i wczesne rozpoczęcie leczeniadaje całkowite wyleczenie, prawie we wszystkich przypadkach.

USG stawów biodrowych ma niewątpliwą przewagę nad badaniem radiologicznym (RTG) stawów biodrowych z uwagi na możliwość wykonania badania wcześniej - w pierwszych tygodniach życia, gdy tymczasem badanie RTG stawów biodrowych wykonuje się po ukończeniu 4 miesiąca życia dziecka. W badaniu USG stawów biodrowych uzyskuje się obraz niektórych tkanek, których nie można uwidocznić w badaniu RTG.

Zapraszamy do wykonania badania USG bioderek dziecka w Centrum Medycznym CMP

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale