Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ostatnio bardzo dużo mówi się o dość kontrowersyjnej metodzie porodu. Mianowicie, na Hawajach wprowadzono możliwość porodu w obecności delfinów. Piękne okoliczności przyrody, idealna temperatura i uważane za jedne z najinteligentniejszych zwierząt - delfiny. Oprócz Hawajów, coraz więcej ofert tego typu pojawia się w okolicach Morza Czarnego.

Specjaliści zapewniają, że dzięki obecności delfinów poród odbywa się praktycznie bezstresowo, a uspakajający wpływ ssaków w bardzo pozytywny sposób oddziaływuje zarówno na matkę, jak i dziecko. Na Youtube można zobaczyć film z porodu z delfinami, który oferuje Instytut Syriusza położony w mieście Pohoa na Hawajach. Pamiętajmy jednak, że jakiekolwiek byłyby powody, dla których matka decyduje się na poród poza szpitalem, to decyzja podjęta być powinnana podstawie dokładnych danych medycznych, a nie przesądów i mitów. B

ezpieczeństwo dziecka powinno stać na pierwszym miejscu, daleko przed przekonaniem rodziców co do sposobu rozwiązania.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale