Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ostatnio bardzo dużo mówi się o dość kontrowersyjnej metodzie porodu. Mianowicie, na Hawajach wprowadzono możliwość porodu w obecności delfinów. Piękne okoliczności przyrody, idealna temperatura i uważane za jedne z najinteligentniejszych zwierząt - delfiny. Oprócz Hawajów, coraz więcej ofert tego typu pojawia się w okolicach Morza Czarnego.

Specjaliści zapewniają, że dzięki obecności delfinów poród odbywa się praktycznie bezstresowo, a uspakajający wpływ ssaków w bardzo pozytywny sposób oddziaływuje zarówno na matkę, jak i dziecko. Na Youtube można zobaczyć film z porodu z delfinami, który oferuje Instytut Syriusza położony w mieście Pohoa na Hawajach. Pamiętajmy jednak, że jakiekolwiek byłyby powody, dla których matka decyduje się na poród poza szpitalem, to decyzja podjęta być powinnana podstawie dokładnych danych medycznych, a nie przesądów i mitów. B

ezpieczeństwo dziecka powinno stać na pierwszym miejscu, daleko przed przekonaniem rodziców co do sposobu rozwiązania.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale