Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

3_ChromaStock_11633871_900x300.png

Wiele kobiet podczas gdy dowiaduje się, o tym, iż spodziewa się dziecka zapisuje się do szkoły rodzenia. Jest to dosyć powszechny temat, zarówno za granicą jak i w Polsce. Szkoły rodzenia oferują bogatą ofertę, różnych kursów, ćwiczeń oraz zajęć. A jakie są główne zalety chodzenia do szkoły rodzenia?

Jest wiele kobiet, które po mimo, iż zostaną wkrótce matkami, nie za bardzo orientują się w tematach dotyczących porodu. W szkołach rodzenia można nabyć sporą wiedzę na temat tego jak przebiega ciąża, co powinno się wówczas dziać, oraz jak radzić sobie z tym, iż wkrótce na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Takie teoretyczne zajęcia wskazane są przede wszystkim dla Pań i Panów, którzy zostaną rodzicami po raz pierwszy. Na zajęciach w szkole rodzenia przeprowadzane są liczne ćwiczenia, techniki, które mają na celu załagodzenie bólu występującego w czasie porodu oraz pokazują jak radzić sobie ze stresem, który często paraliżuje przyszłe mamy. Ważne jest także, ogóle wsparcie nauczycieli, prowadzących, jak również innych przyszłych mam.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale