Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

3_ChromaStock_11633871_900x300.png

Wiele kobiet podczas gdy dowiaduje się, o tym, iż spodziewa się dziecka zapisuje się do szkoły rodzenia. Jest to dosyć powszechny temat, zarówno za granicą jak i w Polsce. Szkoły rodzenia oferują bogatą ofertę, różnych kursów, ćwiczeń oraz zajęć. A jakie są główne zalety chodzenia do szkoły rodzenia?

Jest wiele kobiet, które po mimo, iż zostaną wkrótce matkami, nie za bardzo orientują się w tematach dotyczących porodu. W szkołach rodzenia można nabyć sporą wiedzę na temat tego jak przebiega ciąża, co powinno się wówczas dziać, oraz jak radzić sobie z tym, iż wkrótce na świat przyjdzie nowy członek rodziny. Takie teoretyczne zajęcia wskazane są przede wszystkim dla Pań i Panów, którzy zostaną rodzicami po raz pierwszy. Na zajęciach w szkole rodzenia przeprowadzane są liczne ćwiczenia, techniki, które mają na celu załagodzenie bólu występującego w czasie porodu oraz pokazują jak radzić sobie ze stresem, który często paraliżuje przyszłe mamy. Ważne jest także, ogóle wsparcie nauczycieli, prowadzących, jak również innych przyszłych mam.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale