Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000000654876Medium_900x300.jpg

Szkoła rodzenia to rewelacyjna propozycja dla młodych mam, które chciałyby zadbać o swoje dobre samopoczucie, jak również o dobrą kondycję podczas tych najważniejszych dla kobiety dziewięciu miesięcy.

Przyszłe mamy poznają nie tylko ćwiczenia w czasie ciąży, ale także nabywają wiedzę teoretyczną, dlatego przy wyborze szkoły należy mieć na uwadze dobro nie tylko swoje, ale przede wszystkim dziecka. Aby wybrać odpowiednią szkołę rodzenia, należy się pochylić nad kilkoma istotnymi sprawami - oferta szkół na rynku jest bogata, szczególnie w dużych miastach. Dobrze jest wybrać szkołę, która nie jest daleko od naszego miejsca zamieszkania, gdyż dojazdy w zaawansowanym stadium, mogą być uciążliwe. Dobrze jest zapoznać się z opiniami innych mam, które brały udział w zajęciach prowadzonych przez ową szkołę,  polecają czy może wręcz przeciwnie? Dogodność godzin dla nas, ważne by nie być zmuszonym z rezygnacji z innych ważnych zajęć. Oraz cena, dobra szkoła i ciekawe zajęcia nie muszą zawsze wiązać się z ogromnymi cenami. 

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale