Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000000654876Medium_900x300.jpg

Szkoła rodzenia to rewelacyjna propozycja dla młodych mam, które chciałyby zadbać o swoje dobre samopoczucie, jak również o dobrą kondycję podczas tych najważniejszych dla kobiety dziewięciu miesięcy.

Przyszłe mamy poznają nie tylko ćwiczenia w czasie ciąży, ale także nabywają wiedzę teoretyczną, dlatego przy wyborze szkoły należy mieć na uwadze dobro nie tylko swoje, ale przede wszystkim dziecka. Aby wybrać odpowiednią szkołę rodzenia, należy się pochylić nad kilkoma istotnymi sprawami - oferta szkół na rynku jest bogata, szczególnie w dużych miastach. Dobrze jest wybrać szkołę, która nie jest daleko od naszego miejsca zamieszkania, gdyż dojazdy w zaawansowanym stadium, mogą być uciążliwe. Dobrze jest zapoznać się z opiniami innych mam, które brały udział w zajęciach prowadzonych przez ową szkołę,  polecają czy może wręcz przeciwnie? Dogodność godzin dla nas, ważne by nie być zmuszonym z rezygnacji z innych ważnych zajęć. Oraz cena, dobra szkoła i ciekawe zajęcia nie muszą zawsze wiązać się z ogromnymi cenami. 

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale