Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_45770545_900x300.png

W dobie Internetu, już chyba nic nie zdziwi typowego Polaka. W internecie robimy zakupy, słuchamy muzyki a nawet rozmawiamy z przyjaciółmi. Tak więc wszelakie kursy online, nie robią na nas wrażenia. Jednak szkoła rodzenia online? To może być ciekawe! Ma zarówno kilka zalet jak i wad.

Wygodą oczywiście jest, możliwość uczestnictwa w kursie w swoim własnym domu. Jest to ogromna wygoda, dla przyszłych mam, które mają problemy z chodzeniem w czasie ciąży. Kursy internetowe są przygotowane bardzo klarownie, podczas ćwiczeń, można spokojnie dostosować tempo do swojego i skupić tylko na własnym komforcie. Podczas ćwiczeń w grupie, niektóre kobiety mogą odczuwać dyskomfort.

Jednak niewątpliwą wadą, jest brak bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, wszelkie pytania które przychodzą nam do głowy podczas zajęć mogą być jedynie spisane na kartce. Rozmowy oraz wsparcie z innymi przyszłymi mamami bardzo pomaga, działa uspokajająco, w końcu wszystkie przechodzą przez to samo. Poznawanie nowych osób, może bardzo dobrze wpłynąć na pozytywny nastrój, a wspólne zajęcia dają poczucie bliskości i wzajemnego wsparcia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale