Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11088947_900x300.png

Przedstawiamy Państwu kilka najczęstszych błędów, popełnianych przez młodych rodziców:

Wbrew pozorom karmienie maluszka według zaleceń zamieszczonych na opakowaniach kaszek czy innych produktów tego typu, może spowodować, że nasza pociecha będzie po prostu głodna. Pamiętajmy, że dziecko to nie maszyna i nie musi funkcjonować tak jak napisano na etykiecie, czy w jakimkolwiek podręczników. Pamiętajmy o zdrowym rozsądku.

Jeśli podczas snu twojego malucha wprowadzasz w domu absolutną ciszę, licz się z tym, że z czasem może to się obrócić przeciwko Tobie. Nasza pociecha stanie się niezwykle wrażliwa na jakikolwiek hałas, przez co później spodziewajmy się pobudek przy najmniejszym hałasie.

Nie przejmujmy się zbytnio jeśli mówisz normalnym głosem podczas snu dziecka, nie bój się odgłosów, które towarzyszą codziennym czynnościom. Pamiętajmy przy tym jednak, że należy unikać dźwięków i wibracji, które budzą u malca niepokój. Nieustannie włączony telewizor,czy głośny odkurzacz mogą działać na naszego malucha niepokojąco. Dlatego dostarczmy mu przyjemnych dźwięków. W ładny dzień otwórz okno niech posłucha śpiewających ptaków. Spokojna muzyka relaksacyjna również jest dobrym pomysłem.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale