Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11088947_900x300.png

Przedstawiamy Państwu kilka najczęstszych błędów, popełnianych przez młodych rodziców:

Wbrew pozorom karmienie maluszka według zaleceń zamieszczonych na opakowaniach kaszek czy innych produktów tego typu, może spowodować, że nasza pociecha będzie po prostu głodna. Pamiętajmy, że dziecko to nie maszyna i nie musi funkcjonować tak jak napisano na etykiecie, czy w jakimkolwiek podręczników. Pamiętajmy o zdrowym rozsądku.

Jeśli podczas snu twojego malucha wprowadzasz w domu absolutną ciszę, licz się z tym, że z czasem może to się obrócić przeciwko Tobie. Nasza pociecha stanie się niezwykle wrażliwa na jakikolwiek hałas, przez co później spodziewajmy się pobudek przy najmniejszym hałasie.

Nie przejmujmy się zbytnio jeśli mówisz normalnym głosem podczas snu dziecka, nie bój się odgłosów, które towarzyszą codziennym czynnościom. Pamiętajmy przy tym jednak, że należy unikać dźwięków i wibracji, które budzą u malca niepokój. Nieustannie włączony telewizor,czy głośny odkurzacz mogą działać na naszego malucha niepokojąco. Dlatego dostarczmy mu przyjemnych dźwięków. W ładny dzień otwórz okno niech posłucha śpiewających ptaków. Spokojna muzyka relaksacyjna również jest dobrym pomysłem.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale