Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

2_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ciąża to burza hormonów, nad którą czasem nie sposób zapanować. Zmienny nastrój i dziwne zachcianki są przyczyną nieustannego napięcia z innymi. W tych trudnych chwilach jest kilka rzeczy o których trzeba pamiętać.
Przede wszystkim odpoczynek. Nie trzeba specjalnie znać się na rzeczy by wiedzieć, ze człowiek zmęczony to człowiek zły. Dlatego wszystkim ciężarnym zalecamy dużo spokoju i odpowiednio długiej regeneracji.
Wiele problemów sprawiają także spuchnięte nogi, czy uciekający pokarm. Powoduje to nieustanny dyskomfort i prowadzi do rozdrażnienia. Dlatego na nogi radzimy okłady oraz moczenie w zimnej wodzie. W przypadku piersi najlepszym rozwiązaniem są domowe metody, takie jak na przykład okład z liści kapusty.
Zmieniają się także nawyki żywieniowe. Odrzuć ciężkie, tłuste potrawy, ponieważ mogą mieć wpływ na nasz nieciekawy nastrój. Postawmy zatem na warzywa, pieczenie, mięsa gotowane i owoce. Można pozwolić sobie na smaczną czekoladę.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale