Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

2_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ciąża to burza hormonów, nad którą czasem nie sposób zapanować. Zmienny nastrój i dziwne zachcianki są przyczyną nieustannego napięcia z innymi. W tych trudnych chwilach jest kilka rzeczy o których trzeba pamiętać.
Przede wszystkim odpoczynek. Nie trzeba specjalnie znać się na rzeczy by wiedzieć, ze człowiek zmęczony to człowiek zły. Dlatego wszystkim ciężarnym zalecamy dużo spokoju i odpowiednio długiej regeneracji.
Wiele problemów sprawiają także spuchnięte nogi, czy uciekający pokarm. Powoduje to nieustanny dyskomfort i prowadzi do rozdrażnienia. Dlatego na nogi radzimy okłady oraz moczenie w zimnej wodzie. W przypadku piersi najlepszym rozwiązaniem są domowe metody, takie jak na przykład okład z liści kapusty.
Zmieniają się także nawyki żywieniowe. Odrzuć ciężkie, tłuste potrawy, ponieważ mogą mieć wpływ na nasz nieciekawy nastrój. Postawmy zatem na warzywa, pieczenie, mięsa gotowane i owoce. Można pozwolić sobie na smaczną czekoladę.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale