Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_5628146_900x300.png

W czasie trwania ciąży, szczególnie pod koniec mamy więcej czasu dla siebie. Warto przestać na chwilę myśleć o innych i zrobić coś dla siebie. Później kiedy pojawi się maluch czas wolny może stać się towarem deficytowym.
Można zastanowić się nad podjęciem aktywności fizycznej. W okresie ciąży jest to niezwykle istotne, dlatego kilkanaście minut na ćwiczenia może nam tylko pomóc.
Możemy zadbać o swoje ciało. Relaksacyjna kąpiel, jakaś maseczka, czy domowe spa nie tylko pomogą naszej skórze, ale też będą świetną metoda relaksacyjną. Pamiętajmy jednak, że w ostatnim okresie ciąży nie wszystkie kosmetyki są dozwolone.
Najlepiej jednak, jeśli mamy swoje hobby, które możemy uprawiać nawet w okresie zaawansowanej ciąży. Nie ma nic piękniejszego jak dużo czasu na realizowanie swoich zainteresowań.
Ważna w tym wszystkim jest rola mężczyzny, który powinien wspierać swoją partnerkę i dawać jej maksymalny komfort. Dobrym pomysłem jest również przejęcie od kobiet większości obowiązków domowych, a w szczególności tych, które są szczególnie uciążliwe.

 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale