Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png


Ojciec może być obecny przy porodzie, na dwa sposoby. Po pierwsze partner może być obecny przy pierwszej fazie porodu. Końcem tej fazy jest moment, kiedy szyjka macicy ma odpowiednią rozwartość. Wtedy partner może wyjść, bądź też zdecydować się zostać. Musi pamiętać, wówczas, że w każdym momencie może opuścić salę porodową. Często takie obciążanie psychiczne, jakim jest poród, staje się dla mężczyzny zbyt trudny i musi on opuścić sale porodową.

Drugim sposobem jest obecność mężczyzny przy samym porodzie. Partner siedzi obok partnerki lub za nią. Nie zaleca się oglądania samego porodu, gdyż może to traumatycznie wpłynąć na mężczyznę oraz negatywnie na sferę intymną pary. Warto jednak zaznaczyć, że wspólny poród bardzo zbliża partnerów i jest przeżyciem, które spaja związek bardzo mocno. A jeśli zdecyduje się na przecięcie pępowiny dziecka, będzie to niezapomniana chwila.
 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale