Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png


Ojciec może być obecny przy porodzie, na dwa sposoby. Po pierwsze partner może być obecny przy pierwszej fazie porodu. Końcem tej fazy jest moment, kiedy szyjka macicy ma odpowiednią rozwartość. Wtedy partner może wyjść, bądź też zdecydować się zostać. Musi pamiętać, wówczas, że w każdym momencie może opuścić salę porodową. Często takie obciążanie psychiczne, jakim jest poród, staje się dla mężczyzny zbyt trudny i musi on opuścić sale porodową.

Drugim sposobem jest obecność mężczyzny przy samym porodzie. Partner siedzi obok partnerki lub za nią. Nie zaleca się oglądania samego porodu, gdyż może to traumatycznie wpłynąć na mężczyznę oraz negatywnie na sferę intymną pary. Warto jednak zaznaczyć, że wspólny poród bardzo zbliża partnerów i jest przeżyciem, które spaja związek bardzo mocno. A jeśli zdecyduje się na przecięcie pępowiny dziecka, będzie to niezapomniana chwila.
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale