Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

Według najnowszych statystyk Polki rodzą w coraz lepszych warunkach. Jest dużo lepiej niż 5 czy 10 lat temu. Oczywiście są jeszcze szpitale gdzie „czas się zatrzymał”, ale jest ich coraz mniej. Wpływ na to ma wiele czynników, między innymi sugerowanie się zachodnimi wzorcami, które pokazują jak naprawdę zadbać o kobietę, dla której zbliża się czas rozwiązania. Nie chodzi tu jedynie o nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim o podejście personelu do pacjentek.

Wbrew pozoru, nie jesteśmy skazani na jeden szpital. To od matki zależy, gdzie będzie jej się rodziło najlepiej. Może to być nawet drugi koniec Polski. Pamiętajmy, że oprócz wyboru miejsca porodu można także wskazać położną, która będzie nam towarzyszyła podczas porodu. Z tego przywileju nie korzysta się zbyt często, jednak kiedy któraś z położnych wyjątkowo nam nie pasuje, możemy poprosić o zmianę. Nikt nie ma prawa nam odmówić. W większości szpitali istnieje możliwość „wynająć położną” na wyłączność. Jest to usługa rzędu 800 złotych wzwyż w zależności od regionu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale