Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

Według najnowszych statystyk Polki rodzą w coraz lepszych warunkach. Jest dużo lepiej niż 5 czy 10 lat temu. Oczywiście są jeszcze szpitale gdzie „czas się zatrzymał”, ale jest ich coraz mniej. Wpływ na to ma wiele czynników, między innymi sugerowanie się zachodnimi wzorcami, które pokazują jak naprawdę zadbać o kobietę, dla której zbliża się czas rozwiązania. Nie chodzi tu jedynie o nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim o podejście personelu do pacjentek.

Wbrew pozoru, nie jesteśmy skazani na jeden szpital. To od matki zależy, gdzie będzie jej się rodziło najlepiej. Może to być nawet drugi koniec Polski. Pamiętajmy, że oprócz wyboru miejsca porodu można także wskazać położną, która będzie nam towarzyszyła podczas porodu. Z tego przywileju nie korzysta się zbyt często, jednak kiedy któraś z położnych wyjątkowo nam nie pasuje, możemy poprosić o zmianę. Nikt nie ma prawa nam odmówić. W większości szpitali istnieje możliwość „wynająć położną” na wyłączność. Jest to usługa rzędu 800 złotych wzwyż w zależności od regionu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale