Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

niemowle_900x300.png

Bezpieczny poród to marzenie każdej kobiety rodzącej. Wiele, szczególnie młodych, matek bardzo obawia się momentu rozwiązania. Do stresu przyczyniają się także mity, które wciąż są żywe jeśli chodzi o temat ciąży.
Jak więc zadbać o to, by poród odbył się w bezpiecznych i komfortowych warunkach?

Bezpieczeństwo porodu zależy od wielu warunków. Wśród nich wymienia się między innymi:

  • przygotowanie do porodu poprzez uczestnictwo w szkole rodzenia,
  • wykonywanie okresowych badań przez lekarza-położnika,
  • stały kontakt kobiety ciężarnej z lekarzem i położną od początku ciąży,
  • obecność w czasie porodu lekarza, położnej, anestezjologa i neonatologa,
  • wykonanie znieczulenia

Niestety nie da się całkowicie wyeliminować bólu porodowego. Oczywiście można je łagodzić, ale warto zauważyć, że ból jest potrzebny, aby dać szansę kobiecie na prawidłowe reakcje. Jednak odpowiedni oddech i współpraca z całym personelem medycznym zwiększy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Na dzień dzisiejszy standardy na oddziałach są na relatywnie wysokim poziomie, dlatego o komfort nie trudno. A to ważny aspekt jeśli chodzi o sam moment porodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale