Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

ChromaStock_3609143_900x300.png

Dziś odpowiemy sobie na ważne pytanie. Co jeść, aby zwiększyć swoje szansę na ciążę? Już jakiś czas temu naukowcy odkryli zależność między dietą, a ciążą. Przez osiem lat badano 18 tysięcy pielęgniarek, które planowały w tym okresie zajść w ciążę. Okazało się, że co szósta miała z tym problem. W poszukiwaniu przyczyn naukowcy porównali sposób odżywiania badanych i doszli do wniosków, które opisali w książce "The Fertility Diet". Okazało się, że aby zwiększyć szanse spłodzenia potomka, warto zastosować się do kilku prostych zaleceń.
Dieta bogata w cynk i białko wspomagają rozwój hormonów płciowych, ułatwiają kobiecie utrzymanie ciąży oraz pomaga organizmowi w wydzielaniu hormonów.


Witaminy takie znajdziemy w:

 • pełnoziarnistym pieczywie
 • gruboziarnistych kaszach
 • makaronach razowych
 • zielonych warzywach
 • kiełkach
 • orzechach
 • zielonych warzywach
 • kiełkach
 • orzechach

Warto, abyście oboje do diety dodali także produkty bogate w cynk.

Znajdziecie je w:

 • jajach
 • mięsie
 • mleku i produktach mlecznych
 • pestkach dyni
 • warzywach strączkowych

Te ostatnie powinny być ważnym elementem diety twojej i partnera, ponieważ obniżają także poziom złego cholesterolu we krwi, a gdy jest on zbyt wysoki, może utrudniać zapłodnienie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale