Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_10566336_900x300.png

Zanim nadejdzie ten wspaniały moment, w którym na świecie pojawia się długo wyczekiwany nowy człowiek, zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą przebyć długą drogę. Czasem już na samym początku pojawiają się problemy. Oczywiście mowa tu o problemach z płodnością. Coraz więcej par, które nie mogą zajść w ciążę odrzuca In vitro na rzecz naprotechnologii. Jest  to metoda diagnostyki i leczenie niektórych przypadków niepłodności. Metoda ta została opracowana w latach 90 XX wieku. Według jej twórcy – Thomasa Higersa, leczenie prawdziwych przyczyn niepłodności może umożliwić zajście w ciążę w sposób jak najbardziej naturalny.
Głównym założeniem tej metody jest obserwacja kobiecego cyklu. Każda para musi nauczyć się dokładnej obserwacji i regularnych notatek o stanie odpowiednich parametrów.
Zaliczmy do nich :

  • Ilość śluzu szyjkowego i jego jakość
  • Inne wydzieliny pochwy
  • Moment owulacji
  • Intensywność krwawienia
  • Długość faz cyklu i poszczególnych jego faz

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale