Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

W życiu niemal każdej młodej mamy przychodzi moment, w którym brak pokarmu może stać się problemem. W tym okresie wiele młodych mam zbyt szybko zniechęca się do naturalnego karmienia, nie doceniając, czy też nie znając w ogóle zalet karmienia piersią. W Polsce około 60 procent niemowląt w wieku pół roczku ssie jeszcze pierś, a tylko około 9 jest karmione wyłącznie w ten sposób. W skali europejskiej to wciąż zbyt mało. Tymczasem być może wcale to nie jest faktyczny niedobór pokarmu, czy naturalnie występujący kryzys laktacyjny. Jeśli w tym czasie matka podda się i zacznie podawać dziecku mleko modyfikowane, z tego kryzysu może już nie wyjść i zakończyć karmnie piersią zbyt szybko.

Niektóre mamy błędnie oceniają miękkość piersi jako objaw braku pokarmu, bo piersi wydają im się puste. Tymczasem jest to normalne: twarde, pełne mleka piersi są tylko na początku, gdy występuje nadprodukcja pokarmu, potem piersi stają się miękkie jak dawniej, ale nadal wytwarzają mleko. Warto w tym momencie poradzić się lekarza lub innej doświadczonej mamy, aby przedłużyć jak najbardziej czas karmienia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale