Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

4_ChromaStock_11633871_900x300.png

Baby blues to termin znany chyba każdej młodej mamie. Choć depresja poporodowa do niedawna była tematem tabu, to wiemy, iż jest to problem poważny i powszechny. Uczucie niechęci do własnego dziecka jest problemem wielu młodych mam. Wciąż presja społeczna nie pozwala im otwarcie mówić o ich uczuciach, a przecież jest to absolutne prawo bardzo obciążonej psychicznie młodej kobiety.

Potrzebna zatem jest dyskusja, która pomogłaby się oswoić społeczeństwu z tym problemem. U prawie 80 procent pojawia się baby blues czyli uczucie niechęci do własnego dziecka, które nieustannie płacze i „nie daje żyć”. Zwykle objawy takie znikają zupełnie po kilku tygodniach. Uczucie niechęci czy złości na dziecko matka dławi w sobie, bo wie, ze nie może sobie pozwolić na wyrażanie swojej złości. Stąd pojawiające się huśtawki nastrojów i niepokój. Trzeba pamiętać, ze bardzo niewielki odsetek kobiet, przez takie dolegliwości nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków wobec dziecka.
 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale