Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

4_ChromaStock_11633871_900x300.png

Baby blues to termin znany chyba każdej młodej mamie. Choć depresja poporodowa do niedawna była tematem tabu, to wiemy, iż jest to problem poważny i powszechny. Uczucie niechęci do własnego dziecka jest problemem wielu młodych mam. Wciąż presja społeczna nie pozwala im otwarcie mówić o ich uczuciach, a przecież jest to absolutne prawo bardzo obciążonej psychicznie młodej kobiety.

Potrzebna zatem jest dyskusja, która pomogłaby się oswoić społeczeństwu z tym problemem. U prawie 80 procent pojawia się baby blues czyli uczucie niechęci do własnego dziecka, które nieustannie płacze i „nie daje żyć”. Zwykle objawy takie znikają zupełnie po kilku tygodniach. Uczucie niechęci czy złości na dziecko matka dławi w sobie, bo wie, ze nie może sobie pozwolić na wyrażanie swojej złości. Stąd pojawiające się huśtawki nastrojów i niepokój. Trzeba pamiętać, ze bardzo niewielki odsetek kobiet, przez takie dolegliwości nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków wobec dziecka.
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale