Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png

Czasem po porodzie nie jest kolorowo. Być może okaże się, że ojciec dziecka nie chce przyznać się do ojcostwa. A co za tym idzie chce uniknąć odpowiedzialności za malucha. Jak zatem ustalić ojcostwo, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości?
Trzeba wystąpić do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. W trakcie procesu sąd zleci postępowanie dowodowe. Obecnie ojcostwo ustala się za pomocą badań DNA. Jeśli jednak nasz partner idzie w zaparte, można wymusić na nim obowiązek przeprowadzenia takich badań. Do wniosku sądowego należy dołączyć pełny odpis aktu urodzenia, wnioski dowodowe (dane świadków, dokumenty), czasem potrzebne będą dokumenty ze szpitala, które zaświadczają o urodzeniu dziecka.  Gdy sąd ustali już ojca przysługują Ci następujące świadczenia:

  •   alimenty na rzecz dziecka
  •   zwrot częściowych kosztów poniesionych w związku z ciążą i porodem

Nie trzeba bać się takich procesów, szczególnie jeśli mamy trudną sytuację zawodową. Dlatego pamiętaj, że najważniejsze jest dobro dziecka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale