Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Antybiotyki dla niemowlaka to niestety często jedyny sposób na powrót dziecka do zdrowia. Jednak jak dobrze wiemy antybiotyki mają też skutki uboczne, takie jak brak apetytu i biegunka.

Antybiotyki to związki chemiczne syntetyczne albo pochodzenia naturalnego, które zabijają bakterie albo hamują ich rozmnażanie się. Podczas kuracji antybiotykami łatwo o dolegliwości, których rodzice bardzo się obawiają – biegunki, bóle brzucha czy nawet grzybice. Aby im zapobiec, już od początku kuracji trzeba podawać osłonę, czyli preparat pro biotyczny zawierające żywe bakterie, których zdaniem jest odbudowanie zniszczonej flory bakteryjnej. Probiotyki można podawać nie tylko aby zapobiegać. Dziecku probiotyki pomoże także w przypadku trwania biegunki.

Warto także wiedzieć jak podawać antybiotyki i probiotyki. W przypadku podanie dwóch leków jednocześnie może to spowodować wymioty. Producenci probiotyków zalecają kilkugodzinny odstęp między kolejnymi dawkami leków.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale