Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_15716111_900x300.png

Szkoły rodzenia zostały stworzone z myślą o kobietach, ale widzimy, że coraz częściej przyszłe mamy zabierają ze sobą swoich partnerów. Czasem chodzi tu o zwykłe wsparcie, które mężczyzna daje kobiecie podczas warsztatów czy zajęć. Czasem jednak mężczyźni szczerze przyznają, że podczas zajęć nauczyli się wielu przydatnych rzeczy.

Jest tez kilka czynników, które przemawiają za tym żeby do szkoły rodzenia chodzić wspólnie. Mianowicie, ważna jest więź, która rodzi się między parą podczas wspólnego spędzania czasu oraz rozmowie o dziecku. Jeśli mężczyzna planuje swoją obecność podczas porodu, to podczas uczestnictwa w szkole rodzenia może dowiedzieć się jak pomóc swojej kobiecie podczas trudnego momentu porodu. Nie oznacza to oczywiście, że kobieta nie może uczestniczyć sama w zajęciach. Zależy to od podejścia pary. Czasem kobieta będzie czuła się lepiej kiedy nikt nie będzie jej rozpraszał podczas kursów w szkole rodzenia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale