Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_15716111_900x300.png

Szkoły rodzenia zostały stworzone z myślą o kobietach, ale widzimy, że coraz częściej przyszłe mamy zabierają ze sobą swoich partnerów. Czasem chodzi tu o zwykłe wsparcie, które mężczyzna daje kobiecie podczas warsztatów czy zajęć. Czasem jednak mężczyźni szczerze przyznają, że podczas zajęć nauczyli się wielu przydatnych rzeczy.

Jest tez kilka czynników, które przemawiają za tym żeby do szkoły rodzenia chodzić wspólnie. Mianowicie, ważna jest więź, która rodzi się między parą podczas wspólnego spędzania czasu oraz rozmowie o dziecku. Jeśli mężczyzna planuje swoją obecność podczas porodu, to podczas uczestnictwa w szkole rodzenia może dowiedzieć się jak pomóc swojej kobiecie podczas trudnego momentu porodu. Nie oznacza to oczywiście, że kobieta nie może uczestniczyć sama w zajęciach. Zależy to od podejścia pary. Czasem kobieta będzie czuła się lepiej kiedy nikt nie będzie jej rozpraszał podczas kursów w szkole rodzenia.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale