Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

bajkowa szkoła rodzenia centrum medyczne cmp

Pytanie to na pewno spędza sen z oczu niejednego z rodziców dlatego warto dowiedzieć się kilku wskazówek na ten temat. Już na wstępie warto pamiętać o tym, by uczyć maluszka spać we własnym łóżeczku - przyzwyczajenie dziecka do istnienia specjalnego miejsca, w którym mogłoby ono odpocząć jest bardzo ważne w kontekście dalszych działań.

Najlepiej zacząć jest uczyć dziecka samodzielnego zasypiania między 8. a 12. tygodniem życia, ponieważ wtedy dziecko zaczyna zasypiać zgodnie z własnym zegarem biologicznym. Warto pamiętać o tym, że kołysanie dziecka na własnych rękach prowadzi do wyuczenia w dziecku złych nawyków, nie uczy wcale samodzielnego zasypiania. Należy umieć rozpoznać senność dziecka, wiedzieć kiedy chce mu się spać. Aby usprawnić w dziecku umiejętność wyczuwania zmiany pór dnia i rozróżnienia między dniem a nocą należy pamiętać o tym, by nie zasłaniać okien w trakcie dnia. W nocy natomiast należy zachowywać się przy dziecku w miarę cicho i bez używania światła, by nie rozbudzać pociechy. Musi ono samo zacząć rozumieć, że dzień jest naturalnie porą życia, podczas gdy noc jest czasem ciszy i odpoczynku. Malca warto zawsze kłaść do łóżka o tej samej porze - to też wyuczy w nim nawyku zasypiania o konkretnym czasie. Pamiętać należy też o tym, by nie bawić się z dzieckiem zbyt energicznie tuż przed porą snu gdyż będzie ono wtedy wybudzone i łatwo nie zaśnie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale