Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

rozszerzanie diety niemowlaka- bajkowa szkoła rodzenia- centrum medyczne CMP

 

Moment, w którym dziecko przestaje przyjmować pokarm tylko za pośrednictwem piersi swojej mamy to wydarzenie przełomowe w skali życia naszych pociech. Z uwagi na to jak ważny jest to moment należy traktować go poważnie, ale też się go nie obawiać - jako naturalny element drogi życia wszystkich ludzi musi on nastąpić.

Zgodnie z wytycznym WHO dziecko powinno przyjmować pokarm za pośrednictwem piersi rodzicielki przez pierwsze 6 miesięcy. W tym czasie dziecko winno być karmione tylko mlekiem, nie należy więc przez pierwsze pół roku dodawać do diety dziecka żadnych innych pokarmów. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której mamy lekarskie zalecenie by dziecko przyjmowało dodatkowe produkty np. z powodu różnych niedoborów. Jednocześnie oznacza to jednak, że po owych 6 miesiącach dieta dziecka powinna być sukcesywnie wzbogacana o nowe pokarmy i nie należy z tym faktem zwlekać.

Pierwsze posiłki w swej naturze nie będące posiłkami zasadzającymi się na bazie mlecznej powinny zacząć być spożywanymi przez dziecko przed ukończeniem 26. tygodnia życia. Pierwszymi posiłkami, które możemy podać dziecku winny być jednoskładnikowe przeciery warzywne - należy rozpocząć spokojnie i nie ekscytować się sytuacją zbyt bardzo - nagłe wprowadzenie mnóstwa nowych pokarmów do diety dziecka może odbić się negatywnie na jego zdrowiu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale