Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_9017914_900x300.png

 

Ustalenie odpowiedniego rytmu dnia niemowlaka to sprawa, o którą powinniśmy zadbać już od samego początku życia naszej pociechy. Już w trakcie ciąży, gdy dziecię przebywa w brzuchu swej mamy, uczy się ono pewnego rytmu dnia związanego z rytmem dnia własnej mamy. Z tego względu warto pamiętać o tym, że sposób w jaki żyje mama w dużym stopniu odbije się po tym na sposobie życia dziecka.

Dobrym sposobem na ustalenie dziecku dziennego i nocnego rytmu życia jest ustalenie pewnych punktów "kontrolnych" - mogą to być codzienne kąpiele malca, które zawsze winny odbywać się o tych samych porach, tak by maluch zaczął rozumieć co wiąże się z danymi momentami w ciągu dnia. Jeśli dziecko regularnie będzie przeżywać tego samego rodzaju dzień, łatwo wyuczy się pewnych następstw - po kąpieli następuje pora karmienia, a potem sen. Jest to ważne ponieważ dziecię musi oduczyć się tego, że faza karmienia i snu była do tej pory niejako na żądanie. Pewne czynności najlepiej wykonywać jest o ustalonych porach, tak by dziecko miało świadomość tego, że w życiu codziennym istnieje pewna kolejność wykonywanych czynności. Należy też zachowywać wytrwałość w swoich działaniach, ale nie być w stosunku do dziecka zbyt surowym.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale