Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pielęgnacja_900x300.png

 

Jednym z wielu ważnych elementów życia maluszka jest jego pierwsze mycie zębów. Odpowiednia dbałość o higienę jamy ustnej dzieci jest niesamowicie ważna - należy wiedzieć, że już pierwsze wyrzynające się ząbku maluszków należy koniecznie czyścić. Nie warto ryzykować szansy na wystąpienie próchnicy u małych dzieci, a właśnie takie pierwsze ząbki są niesamowicie podatne na ten problem. Używanie zwilżonego jałowego gaziku jest najlepszym sposobem na czyszczenie pierwszych ząbków.

Kiedy dziecko osiągnie 1 roczek można zacząć myśleć o wprowadzeniu delikatnego mycia zębów przy użyciu szczoteczki. Wyniku to z faktu wytwarzania się ząbków bocznych posiadających guzki, które to umyć można jedynie przy pomocy szczoteczki. Szczotkowanie takie powinno odbywać się dwa razy w ciągu dnia (minimum raz dziennie po kolacji). Już w tym wieku dziecku można pozwolić na próbę samodzielnego umycia ząbków, należy jednak wciąż kontrolować dziecko i upewnić się, że zęby faktycznie zostały umyte (najczęściej umyć je własnoręcznie). Przez takie jednak działanie dziecko nauczy się tego, że mycie zębów to ważna czynność, należy także upominać dziecko, że szczoteczka służy do mycia tylko zębów i nie wolno jej gryźć.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale