Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

 

Poród i to, co po nim, to wielkie nieznane. Warto pójść do szkoły rodzenia, by temu, co Cię czeka, nadać bardziej konkretny kształt, abyś wiedziała, czego spodziewać się w czasie porodu, umiała radzić sobie ze skurczami i oddechem, uwierzyła we własne siły. Szkoły różnią się między sobą w sposobie ujęcia tematów, ich treści. Program typowej szkoły obejmuje cykl wykładów o rozwoju wewnątrzmacicznym dziecka, o przebiegu ciąży, porodu i połogu; wprowadza w tajniki naturalnego karmienia, zawiera też praktyczną naukę opieki nad noworodkiem, jego kąpieli i pielęgnacji. W wielu szkołach rodzenia w czasie zajęć można zwiedzić oddział położniczy. Wykładowcy starają się nauczyć kobiety odpowiednich zachowań, sposobów oddychania i parcia. W dużych miastach masz większy wybór - działa tam zwykle kilka szkół, przyszpitalnych i prywatnych. Trudniej jest w mniejszych miejscowościach. Ale i w nich, obok przyszpitalnej szkoły, powstaje coraz więcej szkół prywatnych. Zajęcia w szkole rodzenia najlepiej zacząć pod koniec II i w III trymestrze ciąży. Zawczasu dowiedz się, kiedy prowadzone są zapisy do grupy, która najbardziej Ci odpowiada. Zanim wybierzesz szkołę, zastanów się, jakie są Twoje wobec niej oczekiwania, a także, gdzie będziesz rodzić, sama czy z bliską osobą

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale