Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

Kobieta w ciąży ma swoje przywileje. Nie bez powodu nazywa się ciążę stanem odmiennym - czas oczekiwania na dziecko to radość, emocje, ale także pewne niedogodności. Szybciej się męczysz, dokuczają ci bóle pleców, puchną nogi, jesteś osłabiona i ociężała.

Ciąża to dla twego organizmu nie lada wyzwanie, masz więc prawo domagać się innego, lepszego traktowania. Warto, żebyś poznała prawa kobiet w ciąży i nawet jeśli wcześniej byłaś silna i niezależna, teraz potrzebujesz odrobiny wsparcia i troski. Bliscy cię pewnie zrozumieją, ale koleżanki z pracy, sąsiedzi, przypadkowo napotkane osoby w sklepie czy autobusie? Troska społeczeństwa pozostawia wiele do życzenia, dlatego nie jest łatwo w Polsce być ciężarną. Ludzie często udają, że nie widzą obok siebie kobiety w stanie błogosławionym. Dlaczego? Czasem sami się usprawiedliwiają tym, że ich też nikt specjalnie nie traktuje albo uznają, że są inni, którzy mogą pomóc. Nie zawsze jest to efekt społecznej znieczulicy, czasem po prostu kwestia wychowania. Faktem jest to, że większość kobiet przynajmniej kilka razy w ciągu swej ciąży spotkała się z ludzką obojętnością, a z tego dziewięciomiesięcznego okresu pamięta zazwyczaj pojedyncze dowody ludzkiej życzliwości.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale