Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png

Kobieta w ciąży ma swoje przywileje. Nie bez powodu nazywa się ciążę stanem odmiennym - czas oczekiwania na dziecko to radość, emocje, ale także pewne niedogodności. Szybciej się męczysz, dokuczają ci bóle pleców, puchną nogi, jesteś osłabiona i ociężała.

Ciąża to dla twego organizmu nie lada wyzwanie, masz więc prawo domagać się innego, lepszego traktowania. Warto, żebyś poznała prawa kobiet w ciąży i nawet jeśli wcześniej byłaś silna i niezależna, teraz potrzebujesz odrobiny wsparcia i troski. Bliscy cię pewnie zrozumieją, ale koleżanki z pracy, sąsiedzi, przypadkowo napotkane osoby w sklepie czy autobusie? Troska społeczeństwa pozostawia wiele do życzenia, dlatego nie jest łatwo w Polsce być ciężarną. Ludzie często udają, że nie widzą obok siebie kobiety w stanie błogosławionym. Dlaczego? Czasem sami się usprawiedliwiają tym, że ich też nikt specjalnie nie traktuje albo uznają, że są inni, którzy mogą pomóc. Nie zawsze jest to efekt społecznej znieczulicy, czasem po prostu kwestia wychowania. Faktem jest to, że większość kobiet przynajmniej kilka razy w ciągu swej ciąży spotkała się z ludzką obojętnością, a z tego dziewięciomiesięcznego okresu pamięta zazwyczaj pojedyncze dowody ludzkiej życzliwości.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale