Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_4992532_900x300.png

Celem połówkowego badania USG w ciąży, które wykonuje się między 18, a 22 tygodniem ciąży jest szczegółowa ocena anatomii płodu pod kątem występowania wad wrodzonych oraz określenie przybliżonej masy płodu i wieku ciążowego.

Do badania USG połówkowego nie trzeba się przygotowywać, ale przy ustalaniu terminu badania należy zapytać swojego lekarza ginekologa - czy do badania USG połówkowego należy przyjść z pełnym pęcherzem moczowym. Większość lekarzy bowiem zaleca aby podczas badania USG połówkowego kobieta w ciąży miała pełny pęcherz moczowy ponieważ ułatwia to obserwację płodu na monitorze USG. W przypadku nieprawidłowych wyników badania USG połówkowego, czyli po wykryciu jakichś nieprawidłowości w rozwoju płodu, lekarz zleci wykonanie dodatkowych badań mających za zadanie potwierdzić lub wykluczyć zdiagnozowane nieprawidłowości.

Echo serca płodu to badanie USG wykonywane na sprzęcie najwyższej klasy, ze specjalnym oprogramowaniem do badań kardiologicznych. Badanie ma na celu dokładną ocenę budowy serca płodu, umożliwia wykrycie wad serca, wad zastawek, zaburzeń rytmu serca.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale