Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

W ciągu pierwszych sześciu miesiący życia maluch przewijany jest średnio 8 razy w ciągu doby, a w początkowych tygodniach nawet częściej. Powtarzalność przewijania wymaga dobrej organizacji przestrzeni, aby wygodnie i sprawnie zmieniać pieluchę. Niezbędny będzie więc przewijak.

Przewijak to ten mebel, który posłuży nie tylko do przewijania, ale też do pielęgnacji, czy do ubierania dziecka. Dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany i dopasowany do potrzeb i warunków domowych. Przewijaki Ceba Baby wykonane są z najwyższej jakości folii, która nie podrażnia delikatnej skóry dziecka, a przy tym jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu w czystości. W ofercie dostępne są różne ich rodzaje. Przyszli rodzice mogą zdecydować się na nadstawki, lub tapicerki. Czym one się różnią? Nadstawki to usztywnione przewijaki, które można umocować na łóżeczku. Nóżki przewijaka zapobiegać będą przesuwaniu się go podczas przewijania. Ten typ polecany jest w przypadku kiedy nie mamy możliwości ustawienia przewijania na komodzie, czy wydzielenia zupełnie osobnego miejsca do przewijania. Nadstawki dostępne są w dwóch wersjach rozmiarowych 50x70 cm, oraz 50x80 cm, z zagłówkiem, lub bez. Innym przewijakowym rozwiązaniem są tapicerki, czyli miękkie przewijaki, które wymagają ułożenia na stabilnej powierzchni. Nie można więc ich umieścić na łóżeczku, tylko np. na komodzie. Dzielą się, podobnie jak nadstawki na: profilowane z zagłówkiem, lub bez (obie wersje dostępne są w dwóch  rozmiarach: 50x70 cm i 50x80 cm), a także na modele miękkie, z wypełnieniem z włókniny wysokopuszystej. Te dostępne są  w trzech rozmiarach: małym (70x50 cm), średnim (70x75 cm) i dużym (70x85 cm).

Przewijaki

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale