Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

W ciągu pierwszych sześciu miesiący życia maluch przewijany jest średnio 8 razy w ciągu doby, a w początkowych tygodniach nawet częściej. Powtarzalność przewijania wymaga dobrej organizacji przestrzeni, aby wygodnie i sprawnie zmieniać pieluchę. Niezbędny będzie więc przewijak.

Przewijak to ten mebel, który posłuży nie tylko do przewijania, ale też do pielęgnacji, czy do ubierania dziecka. Dlatego jego wybór powinien być dobrze przemyślany i dopasowany do potrzeb i warunków domowych. Przewijaki Ceba Baby wykonane są z najwyższej jakości folii, która nie podrażnia delikatnej skóry dziecka, a przy tym jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu w czystości. W ofercie dostępne są różne ich rodzaje. Przyszli rodzice mogą zdecydować się na nadstawki, lub tapicerki. Czym one się różnią? Nadstawki to usztywnione przewijaki, które można umocować na łóżeczku. Nóżki przewijaka zapobiegać będą przesuwaniu się go podczas przewijania. Ten typ polecany jest w przypadku kiedy nie mamy możliwości ustawienia przewijania na komodzie, czy wydzielenia zupełnie osobnego miejsca do przewijania. Nadstawki dostępne są w dwóch wersjach rozmiarowych 50x70 cm, oraz 50x80 cm, z zagłówkiem, lub bez. Innym przewijakowym rozwiązaniem są tapicerki, czyli miękkie przewijaki, które wymagają ułożenia na stabilnej powierzchni. Nie można więc ich umieścić na łóżeczku, tylko np. na komodzie. Dzielą się, podobnie jak nadstawki na: profilowane z zagłówkiem, lub bez (obie wersje dostępne są w dwóch  rozmiarach: 50x70 cm i 50x80 cm), a także na modele miękkie, z wypełnieniem z włókniny wysokopuszystej. Te dostępne są  w trzech rozmiarach: małym (70x50 cm), średnim (70x75 cm) i dużym (70x85 cm).

Przewijaki

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale