Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Cebuszka_SzareKropki_mini_900x300.png

Poduszka do karmienia to jeden z tych produktów, które każda kobieta spodziewająca się dziecka powinna uwzględnić na swojej liście wyprawkowej. Dlaczego? Wystarczy pierwszy dzień karmienia, aby stało się jasne, że tego typu poduszka jest absolutnie rewelacyjnym wynalazkiem.

Znalezienie wygodnej pozycji podczas karmienia noworodka bywa trudne. Skupiamy się na tym, aby prawidłowo przystawić dziecko do piersi, a zapominamy o własnym komforcie. Kiedy zaczynają nas boleć plecy często jest za późno na zmianę pozycji, przecież dziecko spokojnie je i nie chcemy mu przerywać. Niemowlę potrafi spędzić przy piersi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Zwłaszcza w pierwszych tygodniach potrzebuje bliskości mamy, a karmienie jest idealną okazją by tę potrzebę zaspokoić. Z myślą o wygodzie młodych mam i ich pociech Ceba Baby stworzyła Cebuszkę.

Cebuszka – poduszka inna niż wszystkie

Cebuszka wyróżnia się na tle innych poduszek dostępnych na rynku. Jest wypełniona mikroperłą styropianową, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się wewnątrz pokrowca i zapewniają idealne dopasowanie do ciała. Mikroperła styropianowa nie szeleści i nie odkształca się trwale. Z każdym razem poduszkę możemy uformować inaczej. Do wyboru są aż cztery rodzaje Cebuszki – Multi, Mini, Duo i Med. Każda z nich posiada nieco inne właściwości, dlatego wybór powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami i etapie, na jakim znajduje się mama.

Multi – poduszka 3 w 1

Cebuszka Multi łączy kilka funkcji. Dzięki swojemu podłużnemu kształtowi może być używana już w czasie ciąży, np. podczas snu i odpoczynku. Idealnie dopasowuje się do ciała, ułatwia przespanie nocy w zalecanej pozycji na lewym boku. Po narodzinach dziecka sprawdzi się podczas karmienia, zarówno piersią, jak i butelką. Również tata może karmić z Cebuszką. Poduszkę można uformować w gniazdko i ułożyć na nim maluszka, lub wykorzystać ją do zabezpieczenia łóżka, w którym śpi niemowlę. Cebuszka Multi to najbardziej uniwersalna poduszka, w którą warto zaopatrzyć się już na etapie ciąży.

Mini – kompaktowe rozwiązanie

Cebuszka Mini, dzięki swoim niewielkim rozmiarom dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim. Dzięki wygodnej torbie można zabrać ją ze sobą do szpitala. Cebuszka Mini służy do karmienia, podobnie, jak inne poduszki Ceba Baby jest wypełniona mikroperłą styropianową.

Duo – dla bliźniąt i nie tylko

Cebuszka Duo to największa poducha marki Ceba Baby. Jej wyjątkowość polega na dwukomorowej strukturze i zastosowaniu dwóch różnych wypełnień. Pierwsza komora, która przeznaczona jest jako poduszka pod głowę, wypełniona została miękką kulką silikonową, stosowaną powszechnie w tego typu tekstyliach. W drugiej – głównej i dłuższej – komorze zastosowano sypką mikroperłę, która nie sprężynuje i swobodnie dopasowuje się do ciała kobiety. Cebuszka Duo przyda się zarówno w okresie ciąży oraz po porodzie – podczas karmienia czy odpoczynku. Ze względu na swoją wielkość bardzo pomocna będzie podczas karmienia bliźniąt, które można wygodnie ułożyć na Cebuszce.

Med – do zadań specjalnych

Ma ona również kształt litery „C” i jest wypełniona jest relaksującą mikroperłą, wykorzystywaną w najwyższej klasy produktach rehabilitacyjnych, dzięki czemu stanowi optymalne podparcie dla całego ciała, zwłaszcza kręgosłupa. Dodatkowo wyposażona została w specjalistyczny, paroprzepuszczalny pokrowiec, który jest odporny na zabrudzenia i łatwo się czyści – w razie konieczności wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Bezproblemowa dezynfekcja sprawia, że Cebuszka Med może być wielokrotnie stosowana nie tylko przez osoby indywidualne, ale także w placówkach służby zdrowia. Cebuszka MED będzie niezastąpiona podczas porodu i rehabilitacji, a także i rekonwalescencji dorosłych i dzieci.

Więcej o Cebuszce

Cebuszkę kupisz w sklepie stacjonarnym lub internetowym

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale