Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Cebuszka_med_biala_900x300.png

Znalezienie wygodnej pozycji podczas porodu bywa dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli musimy dostosować się do szpitalnych procedur, np. częstych badań KTG. Z pomocą przychodzi Cebuszka Med, czyli specjalna wielofunkcyjna poduszka dla mam i kobiet w ciąży, w nowej, medycznej odsłonie.

Cebuszka to produkt firmy Ceba Baby, znanej na polskim rynku już od ponad 25 lat. W pierwotnej wersji, dziś znanej jako Cebuszka Multi, służy do komfortowego snu i odpoczynku w czasie ciąży oraz do karmienia. - Obserwując trendy z Francji, gdzie szpitale posiadają w wyposażeniu podobne poduszki i udostępniają je rodzącym, postanowiliśmy nieco zmodyfikować naszą Cebuszkę  - mówi Dorota Cebula z firmy Ceba Baby. - Zaprojektowaliśmy specjalne pokrowce, które są odporne na zabrudzenia i łatwo się czyszczą. W razie konieczności wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Zabranie ze sobą Cebuszki na salę porodową w tej sytuacji nie stanowi problemu – dodaje.

Jakie korzyści płyną z używania poduszki podczas porodu? Sypkie wypełnienie Cebuszki sprawia, że bez trudu możemy ją uformować w dowolny sposób i ułożyć pod plecami, pod karkiem lub między kolanami leżąc w pozycji bocznej. Zyskujemy dodatkowe wsparcie i możliwość znalezienia wygodnej pozycji w sytuacji, kiedy komfort jest niezwykle ważny. Cebuszka przyda się także podczas badań KTG, podczas których nie mamy możliwości swobodnego poruszania się na sali, a pozycja leżąca często bywa uciążliwa i potęguje ból. Wtedy dobrze jest ułożyć poduszkę pod plecami lub karkiem. Co ważne, do Cebuszki Med możemy później dokupić pokrowiec uszyty z weluru lub dżersej i z powodzeniem używać jej w warunkach domowych do karmienia i opieki nad dzieckiem.

Więcej o cebuszce

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale