Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Cebuszka_med_biala_900x300.png

Znalezienie wygodnej pozycji podczas porodu bywa dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli musimy dostosować się do szpitalnych procedur, np. częstych badań KTG. Z pomocą przychodzi Cebuszka Med, czyli specjalna wielofunkcyjna poduszka dla mam i kobiet w ciąży, w nowej, medycznej odsłonie.

Cebuszka to produkt firmy Ceba Baby, znanej na polskim rynku już od ponad 25 lat. W pierwotnej wersji, dziś znanej jako Cebuszka Multi, służy do komfortowego snu i odpoczynku w czasie ciąży oraz do karmienia. - Obserwując trendy z Francji, gdzie szpitale posiadają w wyposażeniu podobne poduszki i udostępniają je rodzącym, postanowiliśmy nieco zmodyfikować naszą Cebuszkę  - mówi Dorota Cebula z firmy Ceba Baby. - Zaprojektowaliśmy specjalne pokrowce, które są odporne na zabrudzenia i łatwo się czyszczą. W razie konieczności wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Zabranie ze sobą Cebuszki na salę porodową w tej sytuacji nie stanowi problemu – dodaje.

Jakie korzyści płyną z używania poduszki podczas porodu? Sypkie wypełnienie Cebuszki sprawia, że bez trudu możemy ją uformować w dowolny sposób i ułożyć pod plecami, pod karkiem lub między kolanami leżąc w pozycji bocznej. Zyskujemy dodatkowe wsparcie i możliwość znalezienia wygodnej pozycji w sytuacji, kiedy komfort jest niezwykle ważny. Cebuszka przyda się także podczas badań KTG, podczas których nie mamy możliwości swobodnego poruszania się na sali, a pozycja leżąca często bywa uciążliwa i potęguje ból. Wtedy dobrze jest ułożyć poduszkę pod plecami lub karkiem. Co ważne, do Cebuszki Med możemy później dokupić pokrowiec uszyty z weluru lub dżersej i z powodzeniem używać jej w warunkach domowych do karmienia i opieki nad dzieckiem.

Więcej o cebuszce

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale