Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_6069897.jpg

Wakacje z niemowlakiem mogą być bardzo udane, zarówno dla rodziców, jak i dla malucha. Należy się do nich po prostu odpowiednio przygotować, zabierając 5 niezbędnych rzeczy na wczasy. Co zapakować do torby na wakacje z dzieckiem?

Zawartość torby na wakacje z dzieckiem będzie jednakowa, niezależnie od tego, czy wybieracie się nad morze czy w góry. Pakując do niej 5 niezbędnych rzeczy, nie będziecie musieli martwić się, że maleństwu przydarzy się coś złego i będziecie mogli spokojnie wypoczywać. Wybierając się na wakacje z dzieckiem, należy zabrać krem z filtrem 50+. Skóra małego dziecka jest bardzo delikatna i do 3. roku życia nie powinna być w ogóle wystawiana na działanie promieni słonecznych. Należy ją zabezpieczać odpowiednimi preparatami i często smarować kremami z wysokim filtrem. Najlepiej wybierać filtry mineralne, ponieważ są bezpieczniejsze od filtrów chemicznych. Na wakacje z dzieckiem lepiej nie wybierać się bez przeciwsłonecznych gadżetów.

Namiot doskonale sprawdzi się zarówno przy pięknej pogodzie, gdy będziecie chcieli położyć dziecko spać, jak i w czasie wietrznych dni. Na rynku jest wiele modeli, które zawierają dodatkowo maty do siadania.

Nosidełko to bardzo przydatny gadżet na wakacje z dzieckiem. Mając nosidełko, będziecie mogli korzystać ze wszystkich uroków wakacji: długich spacerów po plaży, wieczornych przechadzek po miasteczku, lekkich trekkingów w górach. Nosidełko na wczasach to podstawa!

Na wakacje z dzieckiem dobrze jest również wziąć koc termoizolacyjny. Pakując go do torby, nie będziecie musieli się obawiać, że nie będziecie mieli na czym położyć niemowlaka podczas karmienia czy przewijania. Termoizolacyjny koc sprawdzi się zarówno na plaży, jak i w górach.

Chusteczki nawilżające to kolejna niezbędna rzecz na wakacje z dzieckiem. Przydadzą się w każdej sytuacji: gdy dziecko się zachlapie, gdzie będziemy chcieli je przebrać czy przewinąć.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale