Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_6069897.jpg

Wakacje z niemowlakiem mogą być bardzo udane, zarówno dla rodziców, jak i dla malucha. Należy się do nich po prostu odpowiednio przygotować, zabierając 5 niezbędnych rzeczy na wczasy. Co zapakować do torby na wakacje z dzieckiem?

Zawartość torby na wakacje z dzieckiem będzie jednakowa, niezależnie od tego, czy wybieracie się nad morze czy w góry. Pakując do niej 5 niezbędnych rzeczy, nie będziecie musieli martwić się, że maleństwu przydarzy się coś złego i będziecie mogli spokojnie wypoczywać. Wybierając się na wakacje z dzieckiem, należy zabrać krem z filtrem 50+. Skóra małego dziecka jest bardzo delikatna i do 3. roku życia nie powinna być w ogóle wystawiana na działanie promieni słonecznych. Należy ją zabezpieczać odpowiednimi preparatami i często smarować kremami z wysokim filtrem. Najlepiej wybierać filtry mineralne, ponieważ są bezpieczniejsze od filtrów chemicznych. Na wakacje z dzieckiem lepiej nie wybierać się bez przeciwsłonecznych gadżetów.

Namiot doskonale sprawdzi się zarówno przy pięknej pogodzie, gdy będziecie chcieli położyć dziecko spać, jak i w czasie wietrznych dni. Na rynku jest wiele modeli, które zawierają dodatkowo maty do siadania.

Nosidełko to bardzo przydatny gadżet na wakacje z dzieckiem. Mając nosidełko, będziecie mogli korzystać ze wszystkich uroków wakacji: długich spacerów po plaży, wieczornych przechadzek po miasteczku, lekkich trekkingów w górach. Nosidełko na wczasach to podstawa!

Na wakacje z dzieckiem dobrze jest również wziąć koc termoizolacyjny. Pakując go do torby, nie będziecie musieli się obawiać, że nie będziecie mieli na czym położyć niemowlaka podczas karmienia czy przewijania. Termoizolacyjny koc sprawdzi się zarówno na plaży, jak i w górach.

Chusteczki nawilżające to kolejna niezbędna rzecz na wakacje z dzieckiem. Przydadzą się w każdej sytuacji: gdy dziecko się zachlapie, gdzie będziemy chcieli je przebrać czy przewinąć.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale