Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

niemowle_900x300.png

Biały szum pomaga niemowlakowi zasnąć i działa też zbawiennie na sam sen. Przy okazji pomaga odpocząć jego zmęczonym rodzicom.  Biały szum to nic innego, jak jednostajne dźwięki, które wydają domowe sprzęty, np. suszarka do włosów, lodówka. Wiele filmów z białym szumem jest również dostępnych w internecie. Istnieje nawet aplikacja White Noise Baby na telefony komórkowe i specjalne urządzenia generujące takie dźwięki. Z tej metody usypiania niemowlaków mogą więc korzystać wszyscy rodzice. Oprócz kojącego działania na sen niemowlaka, wsłuchiwanie się w biały szum przynosi dzieciom i dorosłym jeszcze inne korzyści. Przede wszystkim - relaksuje. Noworodek się niczym nie stresuje, a dorosły może odpocząć po całym dniu w pracy. Zyskuje na tym również mózg. Jest bowiem wyczulony na odbiór tego bodźca i szuka kolejnych. Śpi, relaksuje się, ale jednocześnie pracuje. 

Badania wykazały również, że szum małego wentylatora ustawionego w pokoju dziecka zmniejsza ryzyko wystąpienia SIDS, czyli zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej. Nie wiadomo, dlaczego akurat wentylator ma takie działanie, ale być może ma na to wpływ wytwarzany przez urządzenie biały szum.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale