Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

7_900x300.png

W momencie, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie się przemieszczać i nie chce już spędzać czasu w foteliku, trzeba pilnować, aby nie zrobiło sobie krzywdy. Co w sytuacji, kiedy chcemy zrobić obiad lub powiesić pranie? Praktycznym rozwiązaniem jest kojec Ceba Baby, który pozwala mu na swobodną i bezpieczną zabawę.

 

To duże ułatwienie, kiedy ciekawski maluch zaczyna odkrywać świat, a rodzic nie może mieć go na oku przez cały czas. W kojcu dziecko ma dużo miejsca, ścianki są wykonane z drobnej siateczki, dzięki czemu obserwuje otoczenie i widzi mamę lub tatę. Do pełni szczęścia potrzeba tylko ulubionych zabawek. Dla większych dzieci, które rozpoczynają naukę samodzielnego wstawania, pomocne będą uchwyty zamontowane przy poręczy kojca. Można się na nich podciągnąć, a dzięki temu, że kojec jest wykonany z miękkich materiałów, nie ma ryzyka, że podczas ewentualnych upadków dziecko zrobi sobie krzywdę. Obręcz jest wypełniona miękką pianką i, podobnie, jak dno kojca, obszyta atestowaną folią przeznaczoną do produktów dziecięcych. Ten sam materiał stosowany jest w przewijakach Ceba Baby.

 

Kojec, w zależności od miejsca, którym dysponujemy możemy wybrać w wersji kompaktowej - Antonio (80/113/74 cm - wys./dł./szer.) lub większej–Bartolomeo (83/110/105 cm - wys./dł./szer. ). Większy kojec można złożyć, dzięki czemu, gdy nie jest potrzebny,  nie zajmuje dużo przestrzeni.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale