Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

7_900x300.png

W momencie, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie się przemieszczać i nie chce już spędzać czasu w foteliku, trzeba pilnować, aby nie zrobiło sobie krzywdy. Co w sytuacji, kiedy chcemy zrobić obiad lub powiesić pranie? Praktycznym rozwiązaniem jest kojec Ceba Baby, który pozwala mu na swobodną i bezpieczną zabawę.

 

To duże ułatwienie, kiedy ciekawski maluch zaczyna odkrywać świat, a rodzic nie może mieć go na oku przez cały czas. W kojcu dziecko ma dużo miejsca, ścianki są wykonane z drobnej siateczki, dzięki czemu obserwuje otoczenie i widzi mamę lub tatę. Do pełni szczęścia potrzeba tylko ulubionych zabawek. Dla większych dzieci, które rozpoczynają naukę samodzielnego wstawania, pomocne będą uchwyty zamontowane przy poręczy kojca. Można się na nich podciągnąć, a dzięki temu, że kojec jest wykonany z miękkich materiałów, nie ma ryzyka, że podczas ewentualnych upadków dziecko zrobi sobie krzywdę. Obręcz jest wypełniona miękką pianką i, podobnie, jak dno kojca, obszyta atestowaną folią przeznaczoną do produktów dziecięcych. Ten sam materiał stosowany jest w przewijakach Ceba Baby.

 

Kojec, w zależności od miejsca, którym dysponujemy możemy wybrać w wersji kompaktowej - Antonio (80/113/74 cm - wys./dł./szer.) lub większej–Bartolomeo (83/110/105 cm - wys./dł./szer. ). Większy kojec można złożyć, dzięki czemu, gdy nie jest potrzebny,  nie zajmuje dużo przestrzeni.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale