Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

6_900x300.png

To właśnie ona jest często próbą generalną dla młodych rodziców. Podczas pierwszej kąpieli przyda się nie tylko teoria i umiejętność zachowania spokoju, ale także dobrze przygotowane miejsce, zarówno do umycia dziecka, jak i pielęgnacji.

W czym kąpać noworodka?

Z pomocą przychodzi Ceba Baby, polska marka, która oferuje tzw. zestawy pielęgnacyjne. Jest to połączenie wanienki, przewijaka i miejsca na kosmetyki oraz akcesoria. Doskonale sprawdza się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy nie siedzi ono jeszcze samodzielnie, więc przez cały czas musi być podtrzymywane przez jednego z rodziców. Sprawa komplikuje się, kiedy brakuje drugiej pary rąk do pomocy. Dzięki rozwiązaniu zaproponowanemu przez Ceba Baby możemy sprawnie i bez obaw o bezpieczeństwo dziecka, zmienić wanienkę w stanowisko do pielęgnacji. Wystarczy nasunąć na nią przewijak. Ręcznik, pieluszki i kosmetyki również są pod ręką, na półeczce umieszczonej tuż pod wanienką. Zestaw pielęgnacyjny możemy ustawić w łazience lub w pokoju dziecka, tam, gdzie jest nam wygodnie.

Wygoda to podstawa

Częstym problemem dla młodych rodziców, a w szczególności mam, jest opróżnianie pełnej wody wanienki, która stoi na stelażu. Korzystając z zestawu pielęgnacyjnego nie musimy się o to martwić, bowiem wodę wylewamy za pomocą specjalnego wężyka. Przewijak wykonany z atestowanej folii można z kolei przetrzeć ściereczką lub chusteczkami nawilżanymi.

Co przygotować do kąpieli?

Funkcjonalne rozwiązania są po to, aby z nich korzystać. Zestaw pielęgnacyjny to doskonała alternatywa dla tradycyjnej wanienki. O czym jeszcze powinniśmy pamiętać przygotowując się do pierwszej kąpieli noworodka? Na pewno warto przygotować wcześniej wszystkie potrzebne kosmetyki takie, jak płyn do kąpieli czy krem, a także, jeśli ich używamy: waciki, sól fizjologiczną do przemywania oczu, specjalne patyczki do czyszczenia uszu, płyn do dezynfekcji i sterylne gaziki. Pod ręką powinny być także pieluszki, ubranka i ręcznik, w który otulimy dziecko po kąpieli.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale