Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1_900x300.png

Dziecko, które przez dziewięć miesięcy mieszkało w brzuchu mamy jest przyzwyczajone do ciepła, ciasnego otulenia i uspokajającego szumu. Między innymi dlatego po przyjściu na świat bywa niespokojne – wszystko jest tu dla niego nowe. Podpowiadamy, jak zadbać o komfortowy i spokojny sen noworodka.

Pościel tylko z ochraniaczem

Przygotowując pokoik lub kącik w sypialni dla nowego członka rodziny stawiamy nie tylko na wygodę, ale także na estetykę. W końcu piękna pościel, obrazki nad łóżeczkiem czy literki układające się w imię dziecka cieszą oko rodziców i dają poczucie, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Jednym z podstawowych elementów wyprawki jest pościel. Najlepiej sprawdzi się ta, która w komplecie ma ochraniacz na szczebelki, np. Ceba Baby. Szczebelki są po to, aby zabezpieczyć dziecko przed wypadnięciem z łóżeczka, jednak często same bywają powodem wypadków, np. stłuczeń czy zablokowania nóżki. Wysoki, gruby ochraniacz pozwoli uniknąć takich sytuacji. Jeśli dodatkowo będzie spójny kolorystycznie z pościelą, łóżeczko będzie prezentować się bardzo elegancko.

Rożek najlepszy na start

Trzeba jednak pamiętać o tym, że w pierwszych tygodniach życia dziecka pościel może okazać się niepotrzebna. Warto ją mieć, bo prędzej czy później się przyda, jednak na początek zwykle najlepszy jest rożek lub śpiworek. Rożek pozwala ciasno otulić dziecko, co daje mu poczucie bezpieczeństwa, prawie jak w brzuchu mamy. Sprawdza się także u niewprawionych rodziców i bliskich, ponieważ noszenie w nim dziecka jest znacznie łatwiejsze. Śpiworek to z kolei pewność, że maleństwo nie odkryje się w czasie snu. Ceba jBaby oferuje śpiworki z zamkiem na dole, które doskonale sprawdzają się w razie konieczności przewinięcia dziecka.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Wybierając pościel, rożek i śpiworek koniecznie trzeba zawrócić uwagę na materiały, z których są uszyte, w końcu mają one bezpośrednio styczność z delikatną skórą niemowlęcia. Powinny posiadać certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i być uszyte z dobrej jakości materiałów tak, aby przetrwały próbę wielokrotnego prania i prasowania. Piękne i dobre jakościowo komplety pościeli do dziecięcego łóżeczka można znaleźć w ofercie Ceba Baby, dostępnej w sklepach dziecięcych i w sklepie internetowym.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale