Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1_900x300.png

Dziecko, które przez dziewięć miesięcy mieszkało w brzuchu mamy jest przyzwyczajone do ciepła, ciasnego otulenia i uspokajającego szumu. Między innymi dlatego po przyjściu na świat bywa niespokojne – wszystko jest tu dla niego nowe. Podpowiadamy, jak zadbać o komfortowy i spokojny sen noworodka.

Pościel tylko z ochraniaczem

Przygotowując pokoik lub kącik w sypialni dla nowego członka rodziny stawiamy nie tylko na wygodę, ale także na estetykę. W końcu piękna pościel, obrazki nad łóżeczkiem czy literki układające się w imię dziecka cieszą oko rodziców i dają poczucie, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Jednym z podstawowych elementów wyprawki jest pościel. Najlepiej sprawdzi się ta, która w komplecie ma ochraniacz na szczebelki, np. Ceba Baby. Szczebelki są po to, aby zabezpieczyć dziecko przed wypadnięciem z łóżeczka, jednak często same bywają powodem wypadków, np. stłuczeń czy zablokowania nóżki. Wysoki, gruby ochraniacz pozwoli uniknąć takich sytuacji. Jeśli dodatkowo będzie spójny kolorystycznie z pościelą, łóżeczko będzie prezentować się bardzo elegancko.

Rożek najlepszy na start

Trzeba jednak pamiętać o tym, że w pierwszych tygodniach życia dziecka pościel może okazać się niepotrzebna. Warto ją mieć, bo prędzej czy później się przyda, jednak na początek zwykle najlepszy jest rożek lub śpiworek. Rożek pozwala ciasno otulić dziecko, co daje mu poczucie bezpieczeństwa, prawie jak w brzuchu mamy. Sprawdza się także u niewprawionych rodziców i bliskich, ponieważ noszenie w nim dziecka jest znacznie łatwiejsze. Śpiworek to z kolei pewność, że maleństwo nie odkryje się w czasie snu. Ceba jBaby oferuje śpiworki z zamkiem na dole, które doskonale sprawdzają się w razie konieczności przewinięcia dziecka.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Wybierając pościel, rożek i śpiworek koniecznie trzeba zawrócić uwagę na materiały, z których są uszyte, w końcu mają one bezpośrednio styczność z delikatną skórą niemowlęcia. Powinny posiadać certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i być uszyte z dobrej jakości materiałów tak, aby przetrwały próbę wielokrotnego prania i prasowania. Piękne i dobre jakościowo komplety pościeli do dziecięcego łóżeczka można znaleźć w ofercie Ceba Baby, dostępnej w sklepach dziecięcych i w sklepie internetowym.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale