Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_9017914_900x300.png

 

Podróżując z młodszym lub starszym dzieckiem, pamiętajmy oczywiście o jego odpowiednim usadowieniu na kanapie z pomocą fotelika lub specjalnego siedziska. Dziecko w trasie nudzi się najszybciej, dlatego oprócz własnych sprawdzonych zabaw opartych np. na grze słów warto zapewnić mu, o ile to możliwe, ulubioną zabawkę lub dodatkową rozrywkę w postaci akcesoriów multimedialnych. Tablet zapełniony bajkami lub grą komputerową potrafią zająć dziecko na kilka długich godzin. Jeśli karmimy pociechę jeszcze za pomocą butelki, zainwestujmy w podgrzewacz na 12V. Warto zapewnić też dziecku odpowiednie warunki do snu, poduszka i kocyk mogą się przydać nie tylko maluchowi, ale również innym pasażerom.

W pierwszej kolejności wybierz takie akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo dziecku. Ciekawym gadżetem może być lusterko do obserwowania niemowlaka z fotela kierowcy. Na drugim miejscu postaw na sprzęty, które umilą dziecku podróż. Przykładowo jeśli pociecha uwielbia oglądać bajki, możesz zakupić specjalny uchywyt na zagłówek, który przytrzyma tablet w pozycji poziomej. Dzięki temu trasa szybciej minie dziecku, które ma skłonność do niecierpliwienia się podczas długiej podróży. Suchy prowiant w takich sytuacjach jest niezbędny. Zwróć więc uwagę na różne akcesoria do przechowywania jedzenia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale