Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_9017914_900x300.png

 

Podróżując z młodszym lub starszym dzieckiem, pamiętajmy oczywiście o jego odpowiednim usadowieniu na kanapie z pomocą fotelika lub specjalnego siedziska. Dziecko w trasie nudzi się najszybciej, dlatego oprócz własnych sprawdzonych zabaw opartych np. na grze słów warto zapewnić mu, o ile to możliwe, ulubioną zabawkę lub dodatkową rozrywkę w postaci akcesoriów multimedialnych. Tablet zapełniony bajkami lub grą komputerową potrafią zająć dziecko na kilka długich godzin. Jeśli karmimy pociechę jeszcze za pomocą butelki, zainwestujmy w podgrzewacz na 12V. Warto zapewnić też dziecku odpowiednie warunki do snu, poduszka i kocyk mogą się przydać nie tylko maluchowi, ale również innym pasażerom.

W pierwszej kolejności wybierz takie akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo dziecku. Ciekawym gadżetem może być lusterko do obserwowania niemowlaka z fotela kierowcy. Na drugim miejscu postaw na sprzęty, które umilą dziecku podróż. Przykładowo jeśli pociecha uwielbia oglądać bajki, możesz zakupić specjalny uchywyt na zagłówek, który przytrzyma tablet w pozycji poziomej. Dzięki temu trasa szybciej minie dziecku, które ma skłonność do niecierpliwienia się podczas długiej podróży. Suchy prowiant w takich sytuacjach jest niezbędny. Zwróć więc uwagę na różne akcesoria do przechowywania jedzenia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale