Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Sówki wyprawka_900x300px.png


Baby shower czy też przyjęcie brzuszkowe to doskonała okazja do spotkania z mamą przed porodem i celebrowania wielkich zmian, które mają nadejść. Przyjęło się, że goście przynoszą dla mamy i maluszka prezenty. Warto postawić na coś, co będzie nie tylko ładne, ale także przydatne. Przedstawiamy kilka pomysłów.

Wielofunkcyjna poduszka

Wiele mam korzysta z poduszek do karmienia. Zwykle mają one podłużny lub półokrągły kształt i ułatwiają właściwe przystawienie dziecka do piersi. Odpowiednia pozycja ułatwia karmienie oraz odciąża kręgosłup mamy. Jest to ważne, szczególnie w pierwszych miesiącach, kiedy karmienia są bardzo częste, a czasami także długie. Cebuszka Multi to poduszka, którą mama może wykorzystać już w czasie ciąży, a zatem idealnie nadająca się na prezent na baby shower. Wypełnienie z drobnej mikroperły styropianowej zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała. Przyszła mama na pewno doceni ten komfort.

Piękna pościel

Pościel to kolejny pomysł na praktyczny prezent, w końcu pościeli nigdy za wiele. Dodatkowy komplet przydaje się szczególnie w awaryjnych sytuacjach. Ceba Baby oferuje zestawy dwu- i trzy-elementowe, gdzie do wyboru jest poszewka na poduszkę i kołderkę z ochraniaczem na szczebelki lub bez niego. - Na prezent najchętniej wybierana jest pościel haftowana, bardzo dobrej jakości, wykonana z widoczną dbałością o detale – mówi Dorota Cebula z firmy Ceba Baby.

Pakiet wyprawkowy

Jeśli baby shower odbywa się w miarę wcześnie, istnieje szansa, że rodzice nie skompletowali jeszcze całej wyprawki. Wtedy możemy pokusić się o zestaw wyprawkowy Ceba Baby, w którego skład wchodzą pościel, przewijak i mata turystyczna do przewijania. Każda z tych rzeczy znajdzie zastosowanie w pokoju niemowlaka, a rodzice będą mogli odhaczyć kolejne pozycje na liście zakupów. Dużym plusem jest eleganckie opakowanie wyprawki oraz szeroki wybór wzorów i kolorów, od tych neutralnych po te typowo chłopięce i dziewczęce.

Ręcznik dla maluszka

Kolejnym pewniakiem na wyprawkowej liście są ręczniki. Inne niż w przypadku tradycyjnych, bo z doszytym kapturkiem. Pozwalają dokładnie otulić i osuszyć dziecko po kąpieli. Nawet, jeśli rodzice już takowe kupili, to podobnie, jak w przypadku pościeli, nigdy nie będzie ich za wiele. Dzięki dużym rozmiarom, 100x100 cm, oraz dobrej jakości materiału, ręczniki Ceba Baby posłużą dziecku przez kilka lat.

Wybierając się na baby boom warto uzgodnić z pozostałymi gośćmi, jakie prezenty dostanie mama. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której podarunki będą się powtarzać. Razem można także zrobić składkę i kupić coś większego, np. kołyskę lub kojec dla dziecka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale