Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Lisek-haft 3-el posciel ecru 800_900x300px.png

Pościel to jeden z podstawowych elementów wyprawki dla dziecka, tuż obok wózka, wanienki czy łóżeczka. Jeśli wybierasz ją po raz pierwszy, możesz być zaskoczony mnogością możliwości. Tak, jak przy każdym innym zakupie dla dziecka warto poświęcić chwilę na zgłębienie tematu i wybrać mądrze.

Nie tylko poszewki

Łóżeczko to przestrzeń, w którym dziecko nie tylko śpi, ale także bawi się i odpoczywa. Zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia niemowlęta potrafią spędzić długi czas w łóżeczku, jeśli tylko zapewnimy im odpowiednie atrakcje, w tym wypadku rozumiane przez kontrastowe obrazki czy karuzelę z pozytywką. Ważne jest, aby wyposażyć łóżeczko w pościel i ochraniacz na szczebelki. Pomoże on uniknąć nieprzyjemnych stłuczeń czy bolesnego zaklinowania nóżki lub rączki. Ceba Baby, polska marka produktów dla dzieci, oferuje praktyczne rozwiązanie w postaci zestawów pościeli z ochraniaczem na szczebelki w jednym wzorze. Zaopatrując się w taki zestaw zyskujemy nie tylko kompletne, ale także spójne, estetyczne wyposażenie dziecięcego łóżeczka. Co ważne, ochraniacze Ceba Baby są grube i wysokie, dzięki czemu zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Są także dłuższe niż większość ochraniaczy.

Czy sama bawełna wystarczy?

Na co zwrócić uwagę wybierając samą pościel? Wzrok przyciągają piękne wzory i kolory, ale to nie one, wbrew pozorom, są najważniejsze. Podstawowym kryterium wyboru pościeli dla dziecka powinna być jakość materiału, z którego jest uszyta. Każdy producent ma obowiązek poinformować o składzie na opakowaniu produktów. Najbardziej przyjazna dla skóry jest bawełna, jednak gwarancję, że mamy do czynienia z dobrym gatunkiem bez domieszek dają tylko wiarygodne certyfikaty. Pościel Ceba Baby posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, jeden z najlepszych certyfikatów odnoszących się do tekstyliów. Dzięki takim oznaczeniom rodzic może być pewien, że wybrany przez niego produkt spełnia wyśrubowane normy, a zatem jest bezpieczny dla dziecka.

Łóżeczko udekorowane

Na końcu, to co cieszy nasze oczy, czyli wzory i kolory. Ich wybór jest ogromny, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno rodzice ceniący tradycyjne wzornictwo, jak i Ci, którzy nie boją się odważnych, niekoniecznie dziecięcych stylizacji. - Dużą popularnością wciąż cieszą się klasyczne niebieskie zestawy pościeli dla chłopców i różowe dla dziewczynek – mówi Dorota Cebula z firmy Ceba Baby. - Widzimy jednak pewien zwrot w stronę mniej oczywistych połączeń kolorystycznych i pościeli, które równie dobrze, co w dziecięcym łóżeczku, wyglądałyby w dorosłej sypialni. Staramy się nadążać za zmieniającą się modą, dlatego oferujemy bardzo dużą liczbę wzorów pościeli Ceba Baby – dodaje.       

       

Warto zaopatrzyć się w przynajmniej dwa, trzy zestawy pościeli tak, aby nie martwić się w razie ich zabrudzenia. Jako, że niemowlę spędza w łóżeczku dużo więcej czasu niż większy maluch, często pranie jest nieuniknione, zwłaszcza jeśli w pierwszych miesiącach życia mamy do czynienia z ulewaniem. Pod pościel dobrze jest także położyć nieprzemakalny pokrowiec, który pozwoli uniknąć zamoczenia materaca.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale