Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_27345875_900x300.png

Szkoła rodzenia daje możliwość zdobycia informacji usystematyzowanych i przekazywanych najczęściej przez lekarzy, położne i innych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jest to też niepowtarzalna okazja do zdobycia praktycznych umiejętności. W programie większości szkół są zajęcia, gdzie rodzice mają okazję zobaczyć, ale też sami poćwiczyć przewijanie czy kąpanie niemowlaka. Proponowane mamom ćwiczenia fizyczne pozwalają przygotować się do porodu i zdecydowanie przydają się w trakcie jego trwania (jak np.oddychanie przeponowe). Dobrze, by uczestniczyła w nich również osoba, która zamierza towarzyszyć przyszłej mamie w trakcie porodu. Dzięki zdobytej wiedzy będzie w stanie jeszcze lepiej wspierać rodzącą, przypominając lub pomagając wykonać konkretne ćwiczenia.
Jeśli zajęcia prowadzone są przy szpitalu, w którym zamierzasz rodzić, są świetną okazją do poznania personelu. Dają też możliwość zdobycia rozeznania, jak traktowana jest pacjentka i co jest priorytetem w opiece nad nią i dzidziusiem. Dzięki tym spotkaniom szpital nie będzie dla ciebie całkiem obcym miejscem. Oprócz tego kontakt ze specjalistami daje możliwość otrzymania odpowiedzi na pytania, które są dla ciebie szczególnie ważne. Dla wielu mam takie bezpośrednio zdobyte informacje są bardziej wiarygodne niż te z innych źródeł. Słuchając personelu, który na co dzień styka się z bardzo typowymi, ale też czasem bardzo specyficznymi problemami, wiele mam czuje się pewniej. Dzięki temu wiedzą, że będą miały profesjonalną opiekę.

Udział w zajęciach to też okazja do zbliżenia między partnerami. Wiedza o pewnych typowych zachowaniach czy przeżywanych w tym czasie emocjach pozwala na lepsze zrozumienie drugiej strony. Jest to też wspólny wysiłek, jaki rodzice podejmują na rzecz swojego dziecka. Uczestniczą w tych zajęciach przecież głównie po to, by lepiej opiekować się maluszkiem. Przyszły tata ma możliwość przekonania się, jak istotna jest jego rola. Już samo towarzyszenie partnerce w codziennych trudach i troskach w okresie ciąży jest niezmiernie ważne. Coraz więcej przyszłych tatusiów bierze udział w porodzie i tu też ich pomoc jest nieoceniona. Zajęcia w szkole rodzenia to też okazja do zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej tego, jak mogą pomóc rodzącej. Atmosfera panująca w szkole rodzenia pozwala też na oswojenie się z tą nową sytuacją. Przebywanie wśród innych rodziców, którzy przeżywają podobne troski, zadają te same pytania, pozwala poczuć się pewniej. A kiedy czujemy się pewniej, wiele rzeczy przychodzi łatwiej. Może już w szkole rodzenia będzie okazja do zaprzyjaźnienia się z innymi rodzicami, a może spotkacie się na oddziale w szpitalu.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale