Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

LovelyWorld_900x300px.png

Choć jesienią słońca nie brakuje, to jednak dni są coraz chłodniejsze. Na spacer z dzieckiem warto zatem, oprócz cieplejszych ubranek i kocyka, wziąć ze sobą termopakowanie na butelkę. Sprawdza się ono zarówno podczas krótkich wyjść, jak i dłuższych wyjazdów. Pozwala utrzymać napój lub posiłek w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas, dając rodzicom komfort karmienia podczas spacerów w dowolnym momencie.
Ceba Baby oferuje 4 modele termoopakowań dopasowanych do różnych rozmiarów butelek: Standard, Mini, Podwójne i Jumbo. Wszystkie wykonane są z lekkich i łatwych do czyszczenia materiałów. Zapinane są na zamek oraz wyposażone w praktyczny uchwyt do trzymania. Ponadto są lekkie i bardzo estetyczne. Dodatkowego  uroku dodają im bajkowe wzory i miła dla oka pastelowa kolorystyka.

Więcej o termoopakowaniach


 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale