Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1_ChromaStock_11633871_900x300.png

Profesjonalna opieka lekarska podczas ciąży to konieczność. Wiele kobiet decyduje się na prowadzenie ciąży w prywatnych klinikach, ufając, że tam znajdą się pod lepszą opieką. Mimo państwowej opieki zdrowotnej, w trosce o zdrowie swoje i rozwijającego się dziecka wiele Polek decyduje się na prowadzenie ciąży prywatnie. Dzieje się tak dlatego, że kobiety są zniechęcone długimi kolejkami do państwowych przychodni i obawiają się, że stres i trudności z dostaniem się na wizytę czy wykonaniem badań na czas negatywnie odbiją się na ciąży. Prowadzenie ciąży prywatnie ma wiele zalet: nie czeka się długo na wizytę, można swobodnie wybrać lekarza, badania ciążowe są wykonywane na sprzęcie najwyższej jakości, a poziom usług jest zazwyczaj bez zarzutu. Jest tylko jeden minus – prowadzenie ciąży prywatnie kosztuje. Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Przyszłe mamy niecierpliwością oczekują na chwilę, gdy usłyszą pierwszy krzyk swojego maleństwa i będą mogły wziąć go w ramiona. Na ten moment przygotowują się 9 miesięcy.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale